Martin Audio SX110 to nowy, ultrakompaktowy subwoofer instalacyjny, stworzony z myślą o instalacjach stałych wymagających większej ilości niskich częstotliwości i ataku, niż mogą zaoferować pełnozakresowe głośniki naścienne.

Dziesięciocalowy głośnik niskotonowy z dwucalową cewką został zamknięty w niewielkiej, eleganckiej, wentylowanej obudowie dostępnej w kolorze białym lub czarnym. Dzięki wyposażeniu jej w duży wylot powietrza konstruktorom udało się wyeliminować charakterystyczny szum powietrza, pojawiający się w konkurencyjnych rozwiązaniach.
Zastosowane w dolnej części obudowy gumowe nóżki umożliwiają stabilne ustawienie subwoofera na podłodze, wykluczając jego przesuwanie się w trakcie pracy, natomiast zintegrowany system riggingowy umożliwia podwieszenie konstrukcji.
SX110 zapewnia pasmo przenoszenia w zakresie 50–150 Hz, odznacza się mocą 250 W AES, skutecznością na poziomie 97 dB, zaś jego nominalna impedancja to 8 Ohm. Precyzyjne dostrojenie subwoofera do warunków akustycznych i zastosowanych głośników głównych umożliwia aktywna krosownica.
Nowy subwoofer sprawdzi się doskonale jako uzupełnienie głośników serii ADORN oraz mniejszych głośników z rodziny CDD m.in. w restauracjach, pubach, klubach fitness, hotelach, salach konferencyjnych, muzeach czy sklepach. Systemowym wzmacniaczem dla modelu SX110 jest najnowszy wzmacniacz firmy Martin Audio VIA2004.