W ofercie firmy Edbak znajdują się zarówno uchwyty montażowe stałe, jak i mobilne. Jednym z przykładów mobilnej konstrukcji ściany wideo jest model VWTA2257-L. Ta modułowa konstrukcja w układzie 2×2 przeznaczona jest do ekranów o rozmiarach od 50” do 57” montowanych w orientacji poziomej.

Dzięki modułowej konstrukcji, VWTA2257-L umożliwia montaż czterech ekranów 50”-57” w układzie 2×2 w orientacji poziomej. VWTA2257-L charakteryzuje się wysoką jakością i estetyką wykonania. Trwała, aluminiowa konstrukcja oraz kółka z mechanizmem hamującym zapewniają dużą mobilność, dzięki czemu VWTA2257-L cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wystawców podczas targów i konferencji.

Niezależna, 8-punktowa mikroregulacja umożliwia idealne wyrównanie ekranów bez konieczności użycia narzędzi. Zintegrowany system organizacji kabli zapewnia uporządkowaną instalację. Ponadto VWTA2257-L ma śruby zabezpieczające przed przypadkowym lub nieautoryzowanym zdjęciem ekranu.


Zamontowane akcesoria (półka pod komputer) oraz uchwyt montażowy z VESA 100×100 powodują, że konstrukcja mobilna VWTA2257-L znajduje zastosowanie w miejscach, w których zachodzi potrzeba dynamicznej i efektownej komunikacji z odbiorcami, wyświetlania i błyskawicznej aktualizacji informacji na ścianie monitorów.