Moduł komputerowy do montażu w slocie Avtek OPS 4K i3 8100 www.avintegracje.pl

O monitorach Avtek TouchScreen 5 Business pisaliśmy już zarówno w dziale „Nowości” jak i „Sprzęt pod lupą”. Teraz przyszedł czas na Avtek OPS 4K i3 8100. Jest to moduł komputerowy dedykowany do monitorów Avtek TouchScreen Pro3, TouchScreen Pro4K oraz wszystkich modeli TouchScreen 5.

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

Producent zaprojektował nowe komputery Avtek OPS w taki sposób, by wraz z monitorem tworzyły wysokiej klasy zestaw All-in-One o bardzo dobrej wydajności.
Wszystkie komputery Avtek OPS 4K bazują na procesorach ósmej generacji Intel Coffee Lake. Zapewniają one bezawaryjną pracę oraz wysoką wydajność. Nowoczesny procesor i3 ósmej generacji potrafi być znacznie szybszy niż procesor i7 drugiej generacji. Dzięki temu użytkownik może być pewny, że kupuje rozwiązanie, które będzie sprawnie funkcjonować przez wiele lat.
Producent użył w komputerach Avtek OPS 4K dyski SSD, które są nie tylko kilkadziesiąt razy szybsze niż tradycyjne dyski HDD, ale też bardziej odporne na uszkodzenia i niezwykle ciche. Te cechy sprawiają, że są one idealne do wykorzystania w monitorach interaktywnych, gdzie liczy się szybkość oraz niezawodność.
Monitory interaktywne idealnie sprawdzają się w scenariuszach o zróżnicowanych wymaganiach, dlatego komputery OPS dostępne są w kilku wariantach. W edukacji oraz do podstawowych zastosowań idealny będzie oszczędny model i3. Dla bardziej zaawansowanych aplikacji przeznaczone są wersje i5.
Co istotne wszystkie wersje obsługują natywną rozdzielczość 4K@60Hz.