Monitory Avtek z serii DS Dual to innowacyjne podejście do reklamy i wyświetlania treści. Zamiast dwóch oddzielnych ekranów – jedno samodzielne urządzenie. Standardowy obraz jak z TV zastąpił ekran w pozycji portretowej. Zamiast zwykłego montażu na ścianie – możliwość podwieszenia na suficie. Taki jest właśnie Avtek DS Dual, dwustronny monitor do wyświetlania treści, ogłoszeń czy reklam.

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

Avtek DS Dual dostępny jest w dwóch rozmiarach: 43 i 55 cali. Składa się z dwóch, wysokowydajnych matryc LG o jasności 700 nitów oraz wsparciu pracy 24/7. Oferuje format obrazu 9:16, rozdzielczość Full HD w portrecie (1080×1920) oraz obsługę najpopularniejszych formatów plików graficznych i wideo. Wbudowany system zarządzania treści umożliwia szybkie wgranie plików z podłączonego pendrive’a i to z możliwością wyświetlania innych materiałów na każdej stronie urządzenia.

DS Dual ma wbudowany moduł Wi-Fi oraz specjalne oprogramowanie umożliwiające zdalną zmianę treści. Złącza HDMI oraz VGA pozwalają na podłączenie zewnętrznego odtwarzacza lub systemu digital signage i wyświetlanie obrazu na jednej ze stron. Ponadto system montażu podwieszanego pozwala na przełamanie wizerunku monitora digital signage jako ekranu wiszącego na ścianie. Oba ekrany o wysokiej jasności modelu DS Dual są schowane w jednej, niezwykle cienkiej obudowie. Dual świetnie sprawdzi się w witrynach sklepów czy punktów usługowych, na targach i konferencjach, a także w restauracjach i pubach. Avtek DS Dual – pełen treści z każdej strony!