iiyama przedstawia nową serią monitorów wielkoformatowych – 42UHS. Będzie to kolejna linia profesjonalnych wyświetlaczy. Oferują one podwyższoną jasność, elastyczność w ramach Digital Signage wraz z rozdzielczością 4K UHD, platformę Nsign i slot Intel® SDM.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Są to ekrany o wąskich ramkach, jasności 500 cd/m2 i rozdzielczości 4K. Mogą one pracować 18 godzin dziennie przez siedem dni w tygodniu, zarówno w orientacji portretowej jak i poziomej. Wielkoformatowe wyświetlacze z serii 42 dostępne są w sześciu rozmiarach, od 43 cali do 86 cali. Dzięki temu nadają się do najróżniejszych zastosowań, od wiadomości, przez treści reklamowe i materiały wideo, po informacje na temat bezpieczeństwa. System operacyjny Android 8.0 sprawia, że wyświetlacze są łatwe w personalizacji. Wystarczy zainstalować wybraną aplikację bezpośrednio na urządzeniu i projekt może być natychmiast zaimplementowany.

Wbudowany odtwarzacz multimedialny pozwala cieszyć się muzyką, zdjęciami czy filmami bezpośrednio ze sprzętu. Wystarczy podłączyć do niego nośnik danych USB lub też wykorzystać pamięć wewnętrzną. Seria 42 wyposażona jest także w gniazdo Smart Display Module. Pozwala ono na instalację nowoczesnego rozwiązania Intel SDM. To gwarantuje doskonałą wydajność przy minimalnym wysiłku włożonym w implementację i zarządzanie zintegrowanymi odtwarzaczami multimedialnymi. Możemy także liczyć na pełny zakres wejść i złącz (HDMI, DVI, VGA), a trzy większe rozmiary (65”, 75”, 86”) oferują wejście DisplayPort i wyjście HDMI.

Wszystkie modele wyposażono również w dwa porty USB (v.2.0 x1, v.3.0 x1) i RS232C/LAN. Już wkrótce preinstalowana aplikacja NSign.TV umożliwi transformację tradycyjnego kanału reklamowegow mega baner, dostarczając także wewnątrz sklepową komunikację i efekt WOW. Nsign to potężne, intuicyjne i elastyczne narzędzie Smart Digital Signage Cloud. Pozwoli użytkownikom na proste tworzenie reklam o dużej sile rażenia, poprzez wykorzystanie takich treści jak wideo, widgety czy harmonogramy w ramach wielu ekranów.