NEC MultiSync V

NEC Display Solutions wprowadził na rynek nowe modele monitorów wielkoformatowych MultiSync V o dużych przekątnych i rozdzielczości UHD. NEC V754Q, V864Q, V984Q zaprojektowano w celu wyświetlania jak najbardziej naturalnego i realistycznego obrazu.

Wysoka rozdzielczość monitorów sprawia, że wyświetlany obraz pozbawiony jest widocznych pikseli. Seria V doskonale sprawdzi się w systemach digital signage w takich branżach jak handel, rozrywka, muzea, spotkania i konferencje, a także w produkcji, inżynierii, hotelarstwie i wielu innych. Dzięki dużej przekątnej nowych modeli serii V użytkownicy mogą wykorzystywać kontent naturalnych rozmiarów (np. wyświetlenie ludzkiej postaci) – przykładowo może mieć to zastosowanie w wirtualnych przymierzalniach. Silnik NEC SpectraView gwarantuje pełną kontrolę nad jasnością, kolorami, krzywą gamma i jednorodnością obrazu, pozwalając użytkownikowi na dopasowanie parametrów wyświetlania dokładnie do indywidualnych potrzeb i celów, chociażby wrażliwej identyfikacji korporacyjnej.

Dzięki jasności 500 cd/m2 i powłoce antyodblaskowej użytkownicy odniosą korzyści wynikające z przyjemnej dla oczu czytelności we wszystkich typowych warunkach oświetleniowych. Nowoczesny i smukły design pozwoli idealnie wkomponować monitor w każde otoczenie.

„Organizacje w praktycznie każdej branży poszukują technologii wyświetlania, które łączą doskonałą jakość obrazu z łatwością użytkowania i niskimi kosztami operacyjnymi” – powiedział Erik Elbert, Product Manager Large Format Displays w NEC Display Solutions Europe. „Zaprojektowaliśmy nową serię V jako wydajne, przyszłościowe rozwiązanie dla ich potrzeb, jeżeli chodzi o monitory UHD”.

Nową linię wyposażono w platformę NEC Open Modular Intelligence (OMi), która umożliwia inteligentną i bezproblemową integrację źródła sygnału z monitorem, aby stworzyć efektywne, dostosowane do potrzeb i przyszłościowe systemy digital signage.

„OMi to najinteligentniejszy sposób na dostarczanie kontentu na ekran. Umożliwia użytkownikom zwiększenie możliwości monitora w ciągu kilku sekund dzięki integracji z jednym z naszych czterech modułów komputerowych OPS Slot-in-PC, Raspberry Pi lub interfejsami sygnałowymi” – kontynuuje Elbert. „Łącząc w tak dużym monitorze doskonałą jakość obrazu i łatwość zarządzania, sądzimy, że stworzyliśmy doskonałe monitory dla różnych organizacji, branż i zastosowań.”

Każdy model z nowej serii V wyposażony jest w oprogramowanie do zarządzania NaViSet Administrator 2, które pozwala użytkownikom centralnie sterować monitorami, minimalizując w ten sposób przestoje wymagane do konserwacji, a dodatkowo zmniejsza koszty operacyjne i administracyjne.

Najchętniej czytane

JBL EON ONE Compact

JBL zaprezentował nową wersję EON ONE Compact, który jest „szwajcarskim zegarkiem” wśród mobilnych zestawów głośnikowych. Aktywny zestaw nagłośnieniowy, który sprawdzi...

DAS Quantum

Czasy, gdy elementy stałych instalacji nagłośnieniowych straszyły wyglądem i reprodukowały fatalnej jakości dźwięk, na szczęście bezpowrotnie minęły. Obecnie kolumny czy...