neets

W dobie rozwoju technologii każda większa placówka skupia swoją uwagę na nieodzownym jej elemencie: sali konferencyjnej. Kiedyś było to miejsce nauki i pracy. Dzisiaj nierzadko jest to najbardziej reprezentacyjne miejsce w firmie, służące nie tylko pracownikom, jako miejsce do kooperacji, ale również będące wyznacznikiem prestiżu firmy. Nie dziwi więc fakt, że sale konferencyjne posiadają w swym wyposażeniu coraz to więcej urządzeń, które zwiększają innowacyjność i wydajność pracy. Jeśli jednak chcemy, by sala konferencyjna była w pełni funkcjonalna musimy zwrócić uwagę również na automatyzację systemu. I tutaj właśnie z pomocą przychodzą nam systemy sterowania duńskiej marki Neets. Koniec z wieloma pilotami zdalnego sterowania, które ulegają zagubieniu albo uszkodzeniu bądź też w najprostszym przypadku stawiają pracownika przed pytaniem: „którego pilota powinienem użyć?”. Możemy zapomnieć o konieczności przychodzenia wcześniej do sali celem „uruchomienia” wszystkiego. Jeden przycisk na panelu dotykowym sprawia, że urządzenia w sali konferencyjnej są gotowe do działania.

Przy doborze odpowiedniego systemu sterowania kierować powinniśmy się przede wszystkim funkcjonalnością jaką chcemy osiągnąć. Systemy sterowania Neets to wiele możliwości w niewielu „pudełkach”. Nieważne czy pragniemy sterować urządzeniami audio, wideo, oświetleniem czy też automatyką budynkową po protokole KNX. Neets daje nam takie możliwości. Ponadto nie musimy się martwić skomplikowanym pisaniem kodu i komend sterujących – producent bowiem udostępnia obszerną bazę komend i informacji w tym temacie oraz wspiera również w rozwiązaniach dla sal dzielonych.

neets

 

Dla Inwestora natomiast równie ważny, co funkcjonalność, jest sam design, w szczególności elementów widocznych, takich jak np. panele dotykowe czy też klawiatury sterujące. I w tej kwestii Neets również nie zawodzi. Urządzenia są nie tylko eleganckie, ale również dają ogromne możliwości, zarówno jeśli chodzi o klawiatury sterujące typu E-ink jak i np. samą szatę graficzną paneli dotykowych. Zmiana wyglądu przycisków, tła czy też dodanie własnego logo? Żaden problem. Pełna funkcjonalność i nowoczesny design.

neets

 

Systemy sterowania marki Neets to sprawdzone rozwiązanie, które uczyni obsługę sali prostą i intuicyjną. Całość w połączeniu z pełnym wsparciem ze strony dystrybutora oraz producenta daje praktycznie nieograniczone możliwości. Warto zatem zainwestować w jeden sprawdzony system i uwolnić się od czasochłonnego i problematycznego zarządzania salą. Neets daje nam takie możliwości.