bose powersharex

Firma BOSE Professional zaprezentowała nową serię wzmacniaczy PowerShareX, wyposażonych w technologię PowerShare, która znakomicie sprawdzi się zarówno w małych, jak i największych, najbardziej rozbudowanych i rozproszonych stałych instalacjach nagłośnieniowych.

W nowej rodzinie produktów PowerShareX znajdziemy cztery modele wzmacniaczy czterokanałowych, o mocach od 1200W (4x300W) do 4800W (4x1200W). Unikatową cechą nowych modeli jest technologia PowerShare. Daje ona możliwość niezwykle elastycznego zarządzania dostępną mocą wzmacniacza i przypisania jej do jednego lub kilku kanałów. Teraz możemy już nie tylko połączyć dwa wzmacniacze w trybie zmostkowanym Bridge, ale skierować większość mocy na jeden kanał zasilający np. zestaw subwooferów lub dobrać odpowiedną moc, dla każdego z kanałów indywidualnie. Co więcej, wszystkie lub wybrane kanały mogą również współpracować z liniami 100V.

W niewielkiej obudowie o wysokości zaledwie 1U, producentowi udało się upakować czterokanałowy wzmacniacz, z pełnym processingiem DSP, protokołem DANTE, możliwością pracy sieciowej oraz zestaw złączy analogowych w standardzie Phoenix, które ułatwią wdrożenie nowych modeli wzmacniaczy do każdej instalacji AV.

Nowymi modelami PowerShareX można w łatwy sposób zarządzać i monitorować ich pracę z poziomu znanej wszystkim użytkownikom rozwiązań BOSE Professional aplikacji ControlSpace Designer.