Aten MicLIVE UC8000 jest pierwszym w branży mikserem audio zoptymalizowanym przez AI. Integruje interfejs audio USB, procesor efektów i jinglownice. Mikser ma funkcję poprawy akustyki z AI Smart-EQ, która rozwiązuje typowe problemy związane z nagrywaniem głosu, upraszczając produkcję podcastów.

Podcastowy mikser audio Aten MicLIVE UC8000 to konstrukcja typu „wszystko w jednym” upraszczająca proces miksowania dźwięku. Dzięki dwóm wejściom combo JACK/XLR zasilaniu phantom i studyjnej klasy przedwzmacniaczowi, możesz podłączyć profesjonalne mikrofony pojemnościowe i dowolny instrument, aby uzyskać krystalicznie czysty, niskoszumowy sygnał z odtwarzaniem i nagrywaniem w wysokiej rozdzielczości 24 bit/96 kHz.

Dwa wyjścia słuchawkowe pozwalają na monitorowanie dźwięku przez dwie osoby, a każde z nich ma dedykowaną regulację głośności. Łatwe odbieranie zdalnych połączeń lub odtwarzanie tła muzycznego ze smartfonu możliwe jest dzięki wejściu TRRS 3,5 mm.

MicLIVE ma osiem konfigurowalnych padów jingle do wyzwalania efektów dźwiękowych w czasie rzeczywistym. Każdy pad jest wysoce konfigurowalny. Możesz nagrywać bezpośrednio do pada z dowolnego wejścia lub przypisać dźwięk i kolor pada z poziomu aplikacji komputerowej.

MicLIVE może być zasilany zarówno z magistrali USB, jak i z przenośnej baterii. Ponadto MicLIVE App umożliwia dostęp do każdej funkcji miksera, dając Ci dodatkową kontrolę nad parametrami DSP, takimi jak kompresor, korektor, Echo, Filter, Pitch, Reverb i inne.