Tchnij życie w witryny sklepowe i wystawy z projektorem o subtelnej konstrukcji. EV-110 idealnie wtopi się w otoczenie i zatrze granicę między oświetleniem a projekcją. To wszystko dzięki jasności na poziomie 2200 lumenów i rozdzielczości WXGA.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Twórz oszałamiające wizualizacje i wciągające przestrzenie dzięki LightScene EV-110 i EV-115, najnowocześniejszym rozwiązaniom do digital signage firmy Epson. Projektory laserowe LightScene, będące połączeniem technologii oświetlenia i wyświetlania, urzekają publiczność. Jednocześnie oświetlają i wyświetlają content na praktycznie każdej powierzchni lub materiale. Uwalniając tym samym dynamiczne, empiryczne treści dla sztuki cyfrowej, reklam i zastosowań dekoracyjnych.

Zaprojektowane, aby dyskretnie wtapiać się w każde otoczenie – od sklepów, hoteli i przestrzeni imprezowych, po salony wystawowe i muzea. ​​LightScene EV-110 i EV-115 oferują elegancką, czarną lub białą konstrukcję reflektorów, z szeregiem opcji konfiguracji, montażu i programowania.

Epson EV-110 ma laserowe źródło światła, zapewniające do 20 000 godzin praktycznie bezobsługowej pracy, oraz uszczelniony mechanizm optyczny, gwarantujący niesamowitą jakość obrazu połączoną z wyjątkową wydajnością.

Łatwo programowalne dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu, który obejmuje szablony, efekty, filtry kolorów i konfigurowalne opcje. Lista i funkcja odtwarzania umożliwia bezproblemowe zarządzanie treścią dla jednego lub wielu projektorów LightScene.