Epson w swojej ofercie ma wszechstronne, kompaktowe i przystępne cenowo krótkodystansowe projektory laserowe. Nowe modele serii EB: L200SX 735F i 725W idealnie nadają się do wyświetlania wysokiej jakości treści na dużym, skalowalnym ekranie. Ponadto oferują tak przydatne rozbudowane opcje łączności zarówno przewodowej, jak i bezprzewodowej.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Niezależnie od wielkości miejsca pracy, projektory Epson umożliwiają nieograniczone i wciągające prezentacje. Dzięki dużemu rozmiarowi obrazu i elastycznym formatom prezentowane dokumenty czy filmy można oglądać pod każdym kątem. Co więcej, uczestnicy mogą udostępniać treści bezpośrednio z własnych urządzeń, zapewniając doskonałą współpracę.

Cechy wspólne

Projektory Epson EB-L200SX EB-735F oraz EB-725W sprawiają, że użytkownicy mają do dyspozycji skalowalny adekwatnie do bieżących potrzeb jasny, imponującej wielkości obraz. Laserowe źródło światła o wysokiej jasności może działać również, gdy oświetlenie otoczenia jest wysokie. Obsługa wielu ekranów sprawia, że współpraca jest łatwa i intuicyjna. Funkcja dzielenia ekranu umożliwia wyświetlanie do czterech wejść na jednym dużym obrazie. Zarówno w rozdzielczości XGA lub FullHD (w zależności od modelu).

Wrażenia z oglądania są bardziej angażujące, a wiele opcji połączeń i korekty dostosowuje wyjątkowy obraz i jakość dźwięku wbudowanego głośnika. Podłączając opcjonalny wizualizer firmy Epson, możesz z łatwością wyświetlać na żywo obrazy obiektów 3D z niesamowitą szczegółowością – będą dobrze widoczne dla wszystkich uczestników spotkania, lekcji czy wykładu.

Dla maksymalnej aktywności, łączność bezprzewodowa, w tym Screen Mirroring przez Miracast, umożliwia każdemu udostępnianie treści z tabletów, telefonów komórkowych lub laptopów. Warto wspomnieć, że wszystkie urządzenia Epson powstają z zachowaniem zasad zrównoważonej produkcji i cyklu ich życia.

Cechy unikalne

Model EB-L200SX oferuje obraz o przekątnej do 112 cali o natężeniu światła do 3600 lumenów z kontrastem 2 500 000:1. Pracuje w rozdzielczości XGA, 1024 x 768 i 4:3.

Epson EB-735F świetnie sprawdzi się w zastosowaniach, gdzie przyda się obraz o przekątnej do 120 cali (110 cali w formacie 16:6). Ten projektor ma takie same parametry światła, lecz pracuje już w rozdzielczości Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9.

Najmocniejszy z całej trójki EB-725W oferuje aż 4000 lumenów, rozdzielczość WXGA, 1280 x 800, 16:10, a ponadto jest HD ready.

Wszystkie projektory objęte są pięcioletnią gwarancją.