Francuski producent, firma AuviTran przedstawia AVBx7. To nowy wszechstronny i inteligentny ToolBox oraz elastyczna platforma zapewniająca konwergencję między technologiami sieciowymi i interfejsami audio. AVBx7 to rama audio z 7 slotami, występująca w wersji StageBox z modułami montowanymi z przodu.

AuviTran to francuska manufaktura, wyspecjalizowana w sieciowych rozwiązaniach audio o niewiarygodnych możliwościach. Innowacyjne urządzenia tej marki stanowią krok milowy w dziedzinie sieci audio, ponieważ pozwalają połączyć składowe dużych i małych projektów w jeden ekosystem – zarówno w instalacjach audio, jak i rentalu. Rama audio AVBx7 oferuje 7 slotów, które można uzupełnić dowolnie wybranymi kartami. Asortyment kart AuviTran ToolBox jest duży i stale się powiększa, dając szerokie pole do konwergencji sieci. Użytkownik może wybierać wśród kart sieciowych Dante, EtherSound, MADI, CobraNet, cyfrowych AES/EBU, ADAT czy analogowych oferujących wejścia, wyjścia czy przedwzmacniacze mikrofonowe.

Wszystkie karty instalowane są w automatycznym trybie plug and play, który umożliwia mostkowanie i konfigurowanie sieciowych wejść i wyjść audio. AuviTran ma zaawansowany tryb wbudowanej macierzy routingu. Kontroluj swój system dzięki AuviTran Remote Control. Oprogramowanie sterujące umożliwia użytkownikowi natychmiastowe nadzorowanie systemu w dowolnym miejscu. AVBx7 występuje w wersji StageBox lub Installation. Ty decydujesz, czy chcesz używać go mobilnie w trasie, czy stacjonarnie jako urządzenie zamontowane w szafie. AuviTran ToolBox daje Ci możliwość rozbudowy systemu w dowolnym momencie poprzez dodanie kart w slotach, zmianę protokołów sieciowych lub nawet łączenie urządzeń, jeśli tego potrzebujesz. Dante? AES67? EtherSound? MADI? CobraNet? Większość protokołów jest obsługiwanych przez Audio ToolBox: możesz połączyć wiele różnych technologii, aby zbudować swój system. Kluczem jest AuviTran ToolBox.