Craig Kief, autor zdjęć z Los Angeles oraz jego ekipa filmowa używają bezprzewodowego systemu interkomowego Bolero w trybie Standalone podczas programów telewizyjnych i reklam.

Najwyższej jakości dźwięk, stabilne połączenie oraz intuicyjna obsługa to charakterystyczne cechy systemu Bolero. To właśnie one sprawiają, że jego użytkownicy mogą poświęcić całą swoją uwagę pracy. Bezkompromisowa komunikacja jest szczególnie ważna w hałaśliwym środowisku. Problemy szybko rozładowujących się baterii, zatłoczonej sieci 2,4 GHz czy słabej jakości audio nie dotyczą już ekipy Craiga po przejściu na Bolero. Wielkim ułatwieniem w pracy na planie jest współpraca beltpacków z bezprzewodowymi słuchawkami poprzez Bluetooth.

Brak plączącego się kabla to ogromna korzyść podczas długiego dnia pracy przy dynamicznych ujęciach. Sercem systemu jest antena umieszczona na wózku zasilana z baterii 12VDC. Takie rozwiązanie zapewnia pełną mobilność i wyjątkową wygodę. Dostępność wielu relacji oraz łatwość ich konfiguracji daje użytkownikom możliwość dopasowania urządzenia dokładnie do swoich potrzeb. Niewielkie rozmiary i waga, intuicyjność obsługi oraz funkcjonalność beltpacków to zalety, które doceni każda ekipa.