screenbeam

Firma KONTEL, wprowadziła do oferty markę ScreenBeam, stając się jedynym oficjalnym dystrybutorem tego producenta na obszarze Polski i CEE. Tym samym KONTEL poszerzył swoje portfolio rozwiązań do bezprzewodowego przesyłania treści.

ScreenBeam to marka produktów do bezprzewodowego przesyłania obrazu i dźwięku – prezentacji i z urządzeń wideokonferencyjnych. Oferta tego producenta jest skierowana do zarówno do firm, jak i sektora edukacyjnego. Całość koncepcji bezprzewodowego przesyłania treści opiera się na technologii Miracast i nie wymaga od użytkownika instalacji żadnych sterowników, czy dongli, aby przesłać treści z komputera lub komórki na ekran lub projektor.

KONTEL – dystrybutor specjalizujący się w dostarczaniu rozwiązań do komunikacji audio-wideo do przedsiębiorstw i instytucji, na mocy niedawno podpisanych umów z marką ScreenBeam stał się jej jednym oficjalnym kanałem dystrybucyjnym w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce. ScreenBeam dołączy do bogatego portfolio KONTEL opartego na rozwiązaniach Audio-wideo.

screenbeam