Shure GM416, GM420 i GM425

Na rynku pojawiły się nowe mikrofony na gęsiej szyjce, które zastępują stare mikrofony DIS w systemach dyskusyjnych DIS DDS5900 i konferencyjnych DIS DCS6000. To mikrofony Shure oparte na kapsułach serii Microflex.

Nowe mikrofony na gęsiej szyjce zastępują wcześniejsze mikrofony DIS w systemach dyskusyjnych DIS DDS5900 i konferencyjnych DIS DCS6000. Mikrofony oparto na kapsułach serii Microflex i są dostępne w trzech długościach. Ich konstrukcja zapewnia dogodne umieszczenie, zostały również wyposażone w pierścień LED wskazujący aktywność. Mikrofony są odporne na zakłócenia radiowe dzięki budowie bazującej na autorskiej technologii Commshield. Wyposażone zostały w trzypinowe złącze przeznaczone do współpracy z systemem dyskusyjnym DIS DDS5900 i konferencyjnym DIS DCS6000. Nowe mikrofony zapewniają wysoką dynamikę i zakres charakterystyki częstotliwości dopasowanej do idealnego przetwarzania mowy w każdych warunkach. Wymienne wkładki Microflex umożliwiają dowolną zmianę charakterystyki kierunkowości.
Najnowsze mikrofony powstały, aby zaoferować obecnym użytkownikom systemu dyskusyjnego DIS DDS5900 i konferencyjnego DCS6000 zwiększenie jakości przetwarzania mowy w trakcie spotkań firmowych. Ich pojawienie się to również okazja dla integratorów, aby skorzystać z rozwiązań Danish Interpretation Systems, będącego dziś częścią Shure, w nowych projektach, ponieważ sprawdzone systemy dyskusyjne otrzymały mikrofony oparte na najnowszych technologiach.