Shure GM416, GM420 i GM425

Shure GM416, GM420 i GM425

Na rynku pojawiły się nowe mikrofony na gęsiej szyjce, które zastępują stare mikrofony DIS w systemach dyskusyjnych DIS DDS5900 i konferencyjnych DIS DCS6000. To mikrofony Shure oparte na kapsułach serii Microflex.

Nowe mikrofony na gęsiej szyjce zastępują wcześniejsze mikrofony DIS w systemach dyskusyjnych DIS DDS5900 i konferencyjnych DIS DCS6000. Mikrofony oparto na kapsułach serii Microflex i są dostępne w trzech długościach. Ich konstrukcja zapewnia dogodne umieszczenie, zostały również wyposażone w pierścień LED wskazujący aktywność. Mikrofony są odporne na zakłócenia radiowe dzięki budowie bazującej na autorskiej technologii Commshield. Wyposażone zostały w trzypinowe złącze przeznaczone do współpracy z systemem dyskusyjnym DIS DDS5900 i konferencyjnym DIS DCS6000. Nowe mikrofony zapewniają wysoką dynamikę i zakres charakterystyki częstotliwości dopasowanej do idealnego przetwarzania mowy w każdych warunkach. Wymienne wkładki Microflex umożliwiają dowolną zmianę charakterystyki kierunkowości.
Najnowsze mikrofony powstały, aby zaoferować obecnym użytkownikom systemu dyskusyjnego DIS DDS5900 i konferencyjnego DCS6000 zwiększenie jakości przetwarzania mowy w trakcie spotkań firmowych. Ich pojawienie się to również okazja dla integratorów, aby skorzystać z rozwiązań Danish Interpretation Systems, będącego dziś częścią Shure, w nowych projektach, ponieważ sprawdzone systemy dyskusyjne otrzymały mikrofony oparte na najnowszych technologiach.

Najchętniej czytane

LG XE4F

Firma LG Electronics udoskonaliła swoją serię wyświetlaczy outdorowych XE4F. Mają one teraz jasność na poziomie 4000 nitów, dzięki czemu wyświetlany...

disguise r16

Firma disguise zaprezentowała nową wersję środowiska przeznaczonego projektowania, czyli r16. Innowacyjne rozwiązania w nowych odsłonach oprogramowania czasami odbywają się kosztem podstawowej...