Shure MOTIV MV88+ Video Kit

Shure MOTIV MV88+ Video Kit

Shure MOTIV MV88+ Video Kit to profesjonalne rozwiązanie przeznaczone do mobilnej rejestracji wykładów, spotkań firmowych i podcastów.

Prezentowany zestaw zawiera statyw Manfrotto PIXI, klips do mocowania telefonu i uchwyt do stopki kamery, kabel USB-C i Lightning, dzięki czemu można go od razu po wyjęciu z pudełka przygotować do rejestracji audio i/lub wideo. Bezpłatne aplikacje audio i wideo ShurePlus MOTIV umożliwiają kontrolę nagrywania oraz możliwość zapisywania i udostępniania treści w wielu formatach.
Zestaw adresowany jest do mobilnych twórców pragnących swoje podcasty wynieść na wyższy poziom.
Najważnieszym elementem zestawu jest stereofoniczny, mikrofon pojemnościowy MV88+ , który wraz z efektami jakie oferuje aplikacja pozwala na profesjonalną rejestrację w rozdzielczości 24-bit i przy próbkowaniu 48 kHz.

Najchętniej czytane

Datavideo TLM-170V

Firma Datavideo zaprezentowała nowy profesjonalny monitor. Datavideo TLM-170V pracuje w rozdzielczości 1920x1080. Nowy monitor oferuje szereg złączy, które można konwertować,...

DISGUISE gx 2c

Firma disguise zaprezentowała nowy mediaserwer gx 2c. Najnowszy mediaserwer producenta oparty został na najbardziej wydajnym GPU dostępnym na rynku. Wydajność...