Systemy bezprzewodowe Shure SLX są wszystkim doskonale znane. Od teraz dostępna jest cyfrowa wersja tego klasyku o nazwie SLX-D. Najnowsza oferta firmy zapewnia niezawodny sygnał RF i doskonałej jakości dźwięk.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ] 

Niezależnie od tego, czy jest to przedstawienie teatralne w szkole średniej, spotkanie firmowe czy niedzielne nabożeństwo, wydarzenia na żywo muszą zapewniać doskonały dźwięk i wymagają produktów, które są łatwe w konfiguracji i obsłudze. W dzisiejszym coraz bardziej zatłoczonym środowisku radiowym mikrofony bezprzewodowe stają przed dodatkowymi wyzwaniami. Aby pomóc w zaspokojeniu tych potrzeb, Shure dodał do oferty najnowszy cyfrowy system bezprzewodowy SLX-D. To cyfrowy zamiennik popularnego systemu SLX, wraz z nowymi rozwiązaniami technicznymi, wyjątkową jakością dźwięku, bardziej niezawodną wydajnością radiową oraz usprawnioną konfiguracją i nie tylko.

Wielopłaszczyznowy cyfrowy system bezprzewodowy SLX-D zapewnia użytkownikom większą liczbę kanałów niż SLX, inteligentne opcje ładowania i uproszczoną obsługę w chwilach, które mają największe znaczenie. Idealnie sprawdzi się w klasie, w domach kultury, w obiektach korporacyjnych, w sektorze hotelarskim oraz obiektach rządowych i nie tylko. Nowy system oferowany jest w wersji jedno- i dwukanałowej. Nadajniki działają na dwóch standardowych bateriach AA lub na opcjonalnym akumulatorze litowo-jonowym z podwójną i pojedynczą stacją ładującą.

SLX-D to najnowocześniejszy system z kilkoma godnymi uwagi funkcjami i zaletami przyjaznymi dla użytkownika, w tym:

  • Stabilny tor radiowy — z wyjątkową jakością sygnału i cyfrową modulacją, SLX-D pozwala użytkownikom poruszać się po zatłoczonych środowiskach radiowych z wysoką wydajnością widmową i stabilnym sygnałem RF. System umożliwia obsługę do 32 kanałów na pasmo częstotliwości, bez obawy o zaniki sygnału.
  • Doskonała jakość dźwięku — aby zapewnić bezbłędny przekaz podczas każdego występu, wykładu czy przemówienia, SLX-D zapewnia krystalicznie czysty dźwięk. Dzięki szerokiemu zakresowi dynamiki radzi sobie z różnymi źródłami, jednocześnie zapobiegając zniekształceniom i ostatecznie zapewniając czysty i naturalny dźwięk.
  • Łatwość użytkowania — personel w różnych instytucjach i obiektach potrzebuje prostego i łatwego w obsłudze rozwiązania, dlatego SLX-D jest wyposażony w funkcję automatycznego wyszukiwania częstotliwości, która pozwala użytkownikom na bardziej efektywną konfigurację wielu kanałów poprzez automatyczne przypisywanie częstotliwości do wszystkich odbiorników przez połączenie Ethernet. Nawet w przypadku systemu 30+ kanałów całe skanowanie grupowe można zakończyć w ciągu kilku sekund.


– Ponieważ wspieramy klientów w sektorze edukacji, obiektach sakralnych, obiektach korporacyjnych i teatrach, zdajemy sobie sprawę z potrzeby łatwego w użyciu cyfrowego systemu bezprzewodowego o solidnej wydajności RF, który można skalować według potrzeb lub ograniczeń widma w środowisku radiowym – mówi Nick Wood, starszy dyrektor ds. systemów bezprzewodowych w Shure. – Dzięki SLX-D możemy zaoferować rozwiązanie, które jest zarówno najnowocześniejsze, jak i w doskonałej cenie.