Jabra Evolve 2 55 USB-C

Jabra Evolve 2 55 to zestaw słuchawkowy idealnie sprawdzający zarówno w hałaśliwym środowisku biurowym, jak i podczas pracy z domu. Wszystko dzięki wbudowanym funkcjom, takim jak aktywna redukcja hałasu (ANC) oraz separacji odgłosów otoczenia od głosu użytkownika. Otrzymuje się w ten sposób pewność, że rozmówcy usłyszą wyłącznie wypowiedziane w ich kierunku słowa.

Evolve 2 55 oferuje użytkownikowi oraz jego rozmówcom wysokiej jakości dźwięk w każdej sytuacji. Składają się na to między innymi 28mm głośniki, a także cztery mikrofony, pełniące podwójną rolę. Przekazują one nie tylko słowa właściciela zestawu, ale również wyłapują hałasy z otoczenia, aby następnie usunąć je z przebiegu rozmowy. Zwieńczenie stanowi z kolei funkcja aktywnej redukcji hałasów (ANC), która zapobiega docieraniu wspomnianych odgłosów do uszu użytkownika słuchawek. Współpraca wszystkich wymienionych cech sprawia, że komunikowanie się z kolegami z pracy, klientami oraz innymi osobami nigdy nie przysporzy problemów.

Jabra Evolve 2 55 USB-C

Evolve 2 55 skonstruowano w oparciu o rozwiązanie Jabra Air Comfort. Technologia ta ma na celu zapewnienie użytkownikowi wysokiego komfortu, nawet podczas długotrwałego korzystania z zestawu. Składają się na nią między innymi miękka, perforowana pianka wewnątrz wyściełanego pałąka nagłownego, a także elastyczne, ergonomiczne nauszniki. Obracają się one z każdym ruchem użytkownika, dzięki czemu możesz on całkowicie skoncentrować się na swoim dniu pracy. Automatyczne uruchamianie diody zajętości podczas rozmów gwarantuje natomiast, że nikt nie będzie przeszkadzał np. w trakcie istotnych negocjacji z klientami.

Jabra Evolve 2 55 USB-C

Evolve 2 55 zgodny jest z światowymi przepisami dotyczącymi ochrony słuchu. Na fakt ten składa się między innymi obecność 2 autorskich technologii: Jabra PeakStop™ oraz SafeTone™. Pierwsza z nich powstrzymuje nagłe skoki natężenia dźwięku powyżej bezpiecznych wartości. Druga z nich posiada podobną funkcjonalność, ale dodatkowo automatycznie reguluje głośność rozmów do odpowiednich poziomów. Niweluj w ten sposób potencjalne wyczerpanie psychiczne, spowodowane przez długotrwałe wystawianie się na głośne dźwięki. Wspomniane technologie działają przez cały czas funkcjonowania zestawu, tj. do 16 godzin* rozmów lub 18* w przypadku słuchania muzyki.

Jabra Evolve 2 55 USB-C

Evolve 2 55 jest kompatybilny z wiodącymi platformami UC (Unified Communications). Na liście zgodności znajdują się takie nazwy jak Zoom, Cisco, Amazon Chime oraz Google Meet. Wariant zestawu, który certyfikowano i zoptymalizowano pod kątem Microsoft Teams, rozpoznać można z kolei po oznaczeniu MS. Fakt ten powoduje, że zestaw słuchawkowy jest gotowy do pracy z wybraną platformą praktycznie od momentu wyjęcia go z pudełka.