SSL_SystemT_Immersive_web

Solid State Logic uaktualnił firmware, dzięki czemu System T otrzymał implementację, która sprawiła, że stał się kompatybilny z dźwiękiem immersyjnym.

System T składający, się ze sterowników sprzętowych, programowych, procesorów sygnałowych oraz stageboxów, działa w oparciu o technologię IP. Głównym protokołem używanym przez SSL-a w całej lini urządzeń dla broadcastu jest DANTE i AES67. Urządzenia są z powodzeniem używane w wielu wozach transmisyjnych oraz stacjach radiowych i telewizyjnych na całym świecie. Producent ostatnimi czasy zaprezentował drugą wersję firmware’u, co zaowocowało natywnym wsparciem dla ATSC 3.0, Dolby Atmos i MPEG-H. Tym samym bez najmniejszych problemów i konieczności korzystania z zewnętrznych urządzeń zmiksowanie sygnału dookólnego w wozie transmisyjnym stało się rzeczywistością. System T akceptuje wielokanałowe źródła 3D, obsługuje również sygnały mono i stereo, które możemy pozycjonować w trzech płaszczyznach.
Aktualizacja wprowadziła nowy kanał (3D) oraz dwunastokanałową sumę.
System T wspiera wszystkie możliwe standardy odtwarzania, w tym 5.1.2 i 5.1.4, 7.1.2 i 7.1.4, współpracuje z oprogramowaniem producentów trzecich i pozwala kontrolować oprogramowanie typu DAW w trakcie transmisji na żywo – bezpośrednio z wozu transmisyjnego.

Tagi:

SSL