W obszernej ofercie firmy Monacor obok urządzeń do automatycznego wyzwalania komunikatów znajdziemy również takie, które obsługują multimedia. Jednym z nich jest model MT-2 firmy BXB. O jego klasie świadczy fakt, że jest zdobywcą nagrody w kategorii „System wczesnego ostrzegania przed trzęsieniem ziemi”.

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

BXB MT-2 pozwala na odtwarzanie komunikatów oraz wyświetlanie informacji, takich jak czas lokalny, pogoda, jakość powietrza zgodnie z zaplanowanym harmonogramem czasowym. Przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika – dostępny przez przeglądarkę internetową – pozwala na zdalnie programowanie za pomocą komputera lub urządzeń przenośnych.

Funkcja TTS (text-to-speech) umożliwia zamianę wprowadzonego tekstu na wiadomość głosową. Użytkownik ma możliwość tworzenia długofalowych harmonogramów np. na cały rok lub semestr. MT-2 wyróżnia się wysoką elastycznością, dzięki łatwemu dodawaniu, usuwaniu, podglądaniu i odtwarzaniu wielu harmonogramów na raz.

Producent zaimplementował różne tryby odtwarzania komunikatów, takie jak powtarzanie utworu, sekwencja, losowe lub TTS (text-to-speech). Urządzenie ma wbudowaną funkcję kalendarza i zegara. Wielojęzyczne menu sterujące, także w języku polskim.