Procesor wykonujący 15 000 MIPS, ciągła autokalibracja, sterowanie wzmocnieniem na podstawie lokalizacji (PBGC). To wszystko oferuje system audiokonferencyjny Nureva HDL200. Jednak nie tylko to. HDL200 zapewnia eliminacje echa akustycznego, ma wbudowane maskowanie dźwięku, instalowany jest na zasadzie plug and play. Ponadto nie wymaga oprogramowania ani sterowników. Ekran LCD wyświetla godzinę, stan urządzenia i rezerwację sali.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

System Nureva HDL200 jest zaprojektowany dla małych przestrzeni: od sal konferencyjnych po miejsca spotkań i elastyczne przestrzenie biurowe o powierzchni do 5,5 x 5,5 m. Technologia Microphone Mist, na której bazuje HDL200, wypełnia pomieszczenie 4096 wirtualnymi mikrofonami, dzięki czemu rozmówcy są słyszalni z dowolnego miejsca. Każdy sygnał dźwiękowy jest optymalizowany indywidualnie. Uczestnicy słyszą to, co jest dla nich ważne, przy minimalnym rozpraszającym szumie z otoczenia.

Zastosowana ciągła autokalibracja sprawia, że pomieszczenie jest zawsze gotowe do audiokonferencji. Nawet po przestawieniu mebli lub zmianie stylu spotkania. Dzięki niewielkim rozmiarom i estetycznej obudowie możliwa jest łatwa instalacja urządzenia niemal w dowolnym miejscu. Zarówno na ścianie, stojaku podłogowym lub na ekranie będzie działał i wyglądał świetnie.

Producent przewidział możliwość zamocowania dowolnej kamery. W przeciwieństwie do wszystkich rozwiązań tego typu, system HDL200 daje swobodę wyboru kamery i umieszczenia jej tam, gdzie zapewni pokrycie wymaganego obszaru. Jeśli nadal chcesz podłączyć kamerę do HDL200, umożliwia to magnetyczny uchwyt mocujący. System jest dostępny w dwóch neutralnych kolorach, aby pasował do każdego pomieszczenia.

System HDL200 współpracuje z Zoom, Microsoft Teams, Cisco WebEx, Google Hangouts, RingCentral, Fuze, Lifesize, Intel Unite, Panopto, wieloma IFP, smartfonami itd. Wbudowany, konfigurowany wyświetlacz LCD udostępnia przydatne informacje. Przy pierwszym uruchomieniu można dowiedzieć się, kiedy system zakończy autokalibrację. Podczas normalnej pracy wyświetlany jest stan połączenia i godzina. Wiele funkcji i możliwości integracji z systemami zarządzania pokojami pojawi się wkrótce.