Systemy multimedialne MultiCAM Systems

Podmioty, takie jak władze lokalne, firmy, organizacje sportowe, uniwersytety i stowarzyszenia, dążą do zbudowania szczególnej więzi z każdym z odbiorców. Ponieważ jedną z najbardziej bezpośrednich i skutecznych metod jest komunikacja audiowizualna, wiele podmiotów decyduje się na tworzenie i udostępnianie filmów w Internecie.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Tworzenie rozbudowanych, dynamicznych i wysokiej jakości filmów bywa kosztowne, dlatego instytucje te poszukują odpowiednich narzędzi multimedialnych w przystępnej cenie. W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie firma MultiCAM Systems zaprojektowała systemy typu „wszystko w jednym”, umożliwiające samodzielną produkcję wideo stosunkowo niskim kosztem. Firma specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań do rejestrowania wydarzeń z użyciem wielu kamer.

Usługi tej marki opierają się na 4 zasadach: innowacyjność, szybkość reakcji, wydajność i jakość.

Systemy są łatwe w obsłudze i nie wymagają posiadania specjalnych umiejętności technicznych. Oferują naukę z przewodnikiem, dzięki czemu operatorzy korzystający z nich po raz pierwszy potrafią wyprodukować materiał na żywo już po 20 minutach od rozpoczęcia pracy z programem. Pozwalają również korzystać z trybu automatycznego, bez potrzeby angażowania operatora.

Dzięki doskonałej instrukcji szybkiego uruchomienia i prostej instalacji konfiguracja całego systemu zajmuje tylko kilka minut. System MultiCAM bezproblemowo integruje się z podłączonym sprzętem.

Narzędzia MultiCAM zostały opracowane przez dział badawczo-rozwojowy firmy w ramach działalności produkcyjnej i dystrybucyjnej. Dział ten pracuje nad ciągłym udoskonalaniem produktów i umożliwia ich szybkie dostosowanie do potrzeb klienta.

Dzięki narzędziom do przechwytywania i transmisji wideo z wielu kamer możliwe jest rejestrowanie i transmitowanie różnorodnych wydarzeń, takich jak imprezy firmowe, szkolenia, konferencje, wydarzenia polityczne i kulturalne, spotkania sportowe i edukacyjne.

MultiCAM ma w swojej ofercie szereg rozwiązań dostosowanych do każdego sektora działalności. Poniżej niektóre z nich

MULTICAM IN SITU – system do prowadzenia szkoleń wideo podczas symulacji medycznych. Wyróżnia go wiele dostępnych konfiguracji kamer, szeroki zakres kątów widzenia, interaktywność oraz prosta nawigacja za pomocą zdefiniowanych gestów. Produkt zwiększa efektywność i wygodę szkoleń z zakresu symulacji medycznych.

MULTICAM CONF – automatyczna rejestracja konferencji. Wyznaczenie obszaru roboczego umożliwia łatwą konfigurację systemu, a podczas sesji na żywo jest dostępny tryb półautomatyczny. Każdy mikrofon może być „obserwowany” przez różne kamery, pod różnymi kątami. Algorytm sztucznej inteligencji wybiera w czasie rzeczywistym najlepsze ujęcie, w zależności od tego, kto aktualnie przemawia. Wybór ustawienia kamery i przełączanie następuje w pełni automatycznie, a prezentowany program na żywo jest naturalny i dynamiczny.

MULTICAM E-LEARNING – system wspomagający zdalne nauczanie. W prosty sposób, za pomocą jednego kliknięcia, można wybrać dowolny z czterech różnych widoków i uruchomić dynamiczne przełączanie slajdów. W dowolnym momencie można też przejść do prezentacji Powerpoint – na pełnym ekranie lub z efektem obraz w obrazie. Dynamiczne wideo na żywo pomaga w tworzeniu materiału, który zwiększa zrozumiałość wykładu, nie odwracając przy tym uwagi i zainteresowania widza.

 

Aby dowiedzieć się więcej o systemach, zapraszamy na stronę oraz do kontaktu z dystrybutorem – firmą Percon Polska sp. z o.o.

Najchętniej czytane

Scena Jutra 2020

Między 19 a 20 lutego 2020 w Teatrze Wielkim – Opera Narodowa w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych Scena Jutra...