Szafka do ładowania laptopów Avtek Charging Cart 20

Mobilna szafka do ładowania laptopów to wyjątkowo proste i praktyczne urządzenie. Dzięki niemu łatwo przechowamy, naładujemy oraz przewieziemy laptopy oraz inne urządzenia mobilne.

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

Elegancka, czarna szafka Avtek zapewnia przestrzeń na 20 urządzeń, a każdy ze slotów pomieści tablety oraz laptopy o najpopularniejszym rozmiarze 15,6”. Wykonana ze stali konstrukcja zapewnia trwałość, wyposażona jest też w zabezpieczenia: inteligentne chłodzenie, ochronę przeciw przeciążeniom, przebiciom, spięciom i przeładowaniem. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi czasowemu urządzenie może bezpiecznie pracować bez przeciążenia instalacji elektrycznej, nawet kiedy podłączonych jest 20 urządzeń. Ładowanie odbywa się sekwencyjnie. Zamknięcie na klucz zabezpiecza sprzęt przed kradzieżą. Producent zadbał o wbudowany organizer kabli i wysuwane szuflady z urządzeniami, a także schowki na zasilacze. Gumowe kółka z blokadą i uchwyty ułatwiają transport szafki.

Najchętniej czytane

Skype is Dead

Jak zaadoptować mój system pod kątem MS Teams W związku z panującym przekonaniem, że wszystko będzie działać ze wszystkim, warto...