Televic Conferences Plixus AE-R

Jeśli potrzebujesz urządzenia, które przejmie kontrolę nad konferencją, zarejestruje ją, a tobie umożliwi intuicyjną konfigurację, to Televic Conferences ma propozycję stworzoną dla ciebie.

Plixus AE-R to kompaktowe urządzenie, które umożliwia kompleksowe zarządzanie konferencją bez konieczności korzystania z komputera. Od obsługi mikrofonów przez krosowanie sygnału audio do kontroli kamer – Plixus AE-R jest gotowy na każde zadanie.
Zintegrowana pamięć, slot USB i przycisk rozpoczęcia nagry-wania na panelu urządzenia sprawiają, że rejestrowanie rozmów nie może być prostsze, również w trakcie rejestrowania konferencji wielojęzycznych. Jeśli twoje wymagania odnośnie konferencji lub prowadzenia rozmów wymagają podstawowej funkcjonalności albo oczekujesz zaawansowanych funkcji i ustawień, to Plixus AE-R cię nie zawiedzie. Dostęp do ustawień urządzenia odbywa się z poziomu serwera Web, z dowolnego komputera podłączonego do sieci, pracującego na dowolnym systemie operacyjnym. Jeśli potrzebujesz zaawansowanych narzędzi, to pamiętaj, że AE-R jest w pełni kompatybilny z CoCon, ze wszystkimi dostępnymi modułami. Urządzenie może pracować równolegle z rozwiązaniami programowymi takimi jak Congressify i T-Council.

Tagi:

Televic