Do oferty firmy Blustream dołączyło właśnie zupełnie nowe urządzenie, oznaczone symbolem AMF41W. To zaawansowany, multiformatowy przełącznik prezentacyjny. 

Wyposażony jest w obsługę dwóch najpopularniejszych standardów bezprzewodowych Miracast i AirPlay. Cztery wejścia HDMI 2.0 obsługując nawet rozdzielczość 4K UHD 60Hz 4:2:0 lub 4K 30Hz 4:4:4. Dzięki wbudowanemu punktowi dostępowemu 2,4/5G WiFi urządzenie nie wymaga do pracy żadnej zewnętrznej bezprzewodowej infrastruktury sieciowej.

Nowy przełącznik jest wyposażony w jedno wyjście HDMI i funkcję Multiview. Oferuje automatyczne i ręczne płynne przełączanie sygnałów wejściowych i wyjście audio. Ponadto umożliwia zarządzanie poprzez interfejs GUI. Posiada też wbudowany skaler potrafiący przeskalować sygnały wejściowe nawet do 4K 60Hz 4:4:4.  AMF41W to idealne rozwiązanie dla rynku edukacyjnego. Sprawdzi się zarówno w szkole, czy jako system do transmisji treści dla uczelni wyższej. Również jako rozwiązanie ułatwiające wyświetlanie treści przez pracowników w myśl idei BYOD w korporacji, w sali konferencyjnej czy w przestrzeniach do pracy współdzielonej.