UC9020 to przenośny, wielofunkcyjny, wielokanałowy mikser AV. StreamLIVE™ HD sprawia, że ​​źródła wideo HDMI są nadawane strumieniowo na żywo w najwyższej jakości na platformy takie jak YouTube Live, Facebook i Twitch.

Dla dodatkowej wygody UC9020 StreamLIVE™ HD zapewnia intuicyjną aplikację, która ułatwia monitorowanie, edycję układów obrazów oraz dostosowywanie ustawień PIP. Do jego obsługi nie potrzeba komputera ani dodatkowego oprogramowania. Idealnie zaprojektowany panel sterowania pozwala usprawnić przebieg oraz płynność transmisji na żywo. Pozwala na wyświetlenie podglądu obrazu i monitorowanie poziomu dźwięku przed rozpoczęciem transmisji na żywo w Internecie! Aby rozpocząć pracę z wielokanałowym mikserem AV wystarczy podłączyć źródła wideo/audio i Ethernet za pomocą iPada z zainstalowaną aplikacją ATEN.

Niezależnie od tego czy rejestrujesz, edytujesz, streamujesz. UC9020 został tak zaprojektowany, aby pasować do wszystkich niezależnych środowisk transmisji strumieniowej na żywo. Bogaty zestaw funkcji rozwiązuje problemy, które napotykają osoby zajmujące się postprodukcją, youtuberzy czy streamerzy. Integruje przechwytywanie wideo 1080p, przełącznik wideo, streamer, konwerter wideo, rozdzielacz wideo i mikser audio. Zapewnia profesjonalne strumieniowanie na żywo do globalnej publiczności przez dowolną platformę CDN. Nie wymaga komputera i oprogramowania w myśl filozofii plug-n-roll. Intuicyjna aplikacja zapewnia podgląd i monitorowanie programu oraz zmianę układu wideo w ustawieniach. Oferuje opcję Pełny ekran/PBP/PIP, dodawanie nakładek obrazu i napisów oraz płynne przejścia scen w celu profesjonalnego montażu.

Umożliwia zaprogramowanie do 8 scen z opcją późniejszego wykorzystania podczas streamingu. Kompaktowy panel sterujący zapewnia przełączanie i miksowanie między wieloma źródłami wideo i audio za pomocą łatwo rozpoznawalnych podświetlanych klawiszy. Brak wentylatora zapewnienia bezgłośną pracę. Łatwość obsługi pozwala na użytkowanie zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów.