Wielokanałowy mikser AV Aten StreamLive HD UC9040

UC9040 to przenośny, wielofunkcyjny, wielokanałowy mikser AV. StreamLIVE™ HD sprawia, że ​​źródła wideo HDMI są nadawane strumieniowo na żywo w najwyższej jakości na platformy takie jak YouTube Live, Facebook i Twitch.

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

Dla dodatkowej wygody UC9040 StreamLIVE™ HD zapewnia intuicyjną aplikację, która ułatwia monitorowanie, edycję układów obrazów oraz dostosowywanie ustawień PIP. Do jego obsługi nie potrzeba komputera ani dodatkowego oprogramowania. Idealnie zaprojektowany panel sterowania pozwala usprawnić przebieg oraz płynność transmisji na żywo. Pozwala na wyświetlenie podglądu obrazu i monitorowanie poziomu dźwięku przed rozpoczęciem transmisji na żywo w Internecie!


Aby rozpocząć pracę z wielokanałowym mikserem AV, wystarczy podłączyć źródła wideo/audio i Ethernet za pomocą iPada z zainstalowaną aplikacją ATEN.Niezależnie od tego, czy rejestrujesz, edytujesz, streamujesz. UC9040 został tak zaprojektowany, aby pasować do wszystkich niezależnych środowisk transmisji strumieniowej na żywo. Bogaty zestaw funkcji rozwiązuje problemy, które napotykają osoby zajmujące się postprodukcją, youtuberzy czy streamerzy. Integruje przechwytywanie wideo 1080p, przełącznik wideo, streamer, konwerter wideo, rozdzielacz wideo i mikser audio. Zapewnia profesjonalne strumieniowanie na żywo do globalnej publiczności przez dowolną platformę CDN. Nie wymaga komputera i oprogramowania w myśl filozofii plug-n-roll.

Intuicyjna aplikacja zapewnia podgląd i monitorowanie programu oraz zmianę układu wideo w ustawieniach. Oferuje opcję pełny ekran/PBP/PIP, dodawanie nakładek obrazu i napisów oraz płynne przejścia scen w celu profesjonalnego montażu. Umożliwia zaprogramowanie do ośmiu scen z opcją późniejszego wykorzystania podczas streamingu.

Kompaktowy panel sterujący zapewnia przełączanie i miksowanie między wieloma źródłami wideo i audio za pomocą łatwo rozpoznawalnych podświetlanych klawiszy. Brak wentylatora zapewnienia bezgłośną pracę. Łatwość obsługi pozwala na użytkowanie zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów.

Najchętniej czytane

NEC PX2000U

Nowy projektor laserowy. NEC stworzył idealne, budżetowe rozwiązanie projekcyjne dla handlu, edukacji, transportu, muzeów i parków rozrywki. PX2000UL to projektor...

JBL Pro IRX100

JBL Pro zaprezentował nową serię kolumn głośnikowych, które będą nam służyły przez długie lata. IRX108BT oraz IRX112BT to dwudrożna, lekka (8...