W pełni zoptymalizowane rozwiązanie 130” (2,88 x 1,62 m) Full HD 1080p LED to wyświetlacz all-in-one gwarantujący łatwe i bezproblemowe użycie. Dzięki trzystopniowemu procesowi montażu, możesz zapomnieć o wszystkich trudnościach związanych z budową klasycznych ścian LED. Dzięki zintegrowaniu wszystkich niezbędnych komponentów w wyświetlaczu, czas instalacji jest wyjątkowo krótki i wymaga godzin, a nie dni. Optoma FHDQ130 jest dostarczana jako gotowe i kompletne rozwiązanie do prezentacji treści. Prekalibrowany wyświetlacz nie wymaga żadnych dodatkowych czynności, aby zapewnić pełnię swoich możliwości. FHDQ130 został wyposażony w podwójny port HDMI, USB, RS232 oraz HDBaseT. Dodatkowo użytkownicy mogą korzystać z aplikacji Optoma Control Q, sterując wyświetlaczem z poziomu smartfonu lub tabletu. Wyjątkowo niskie zużycie energii w trybie standby (<0,5W) jest zgodne z rygorystycznymi normami ErP. W połączeniu z możliwością zdalnego sterowania całkowity pobór prądu jest zredukowany, zmniejszając tym samym jego koszty.

 

FHDQ130 jest wyposażony w wyjątkowy układ 4-w-1 SMD, w którym SMD zgrupowane są w czwórki pod jedną powierzchnią. Zapewnia to gładszą powierzchnię ekranu, szeroki kąt widzenia i solidniejszą konstrukcję. Obsługa <0,5 W w trybie czuwania, zgodna z przepisami ErP i możliwość zarządzania wyświetlaczem z centralnego systemu sterowania, zmniejsza zużycie energii, co oszczędza koszty energii.

Dzięki unikalnemu pikselowi QUAD, poziomy kontrastu zostały ulepszone, co pozwala uzyskać ciemniejszą czerń i jaśniejsze biele. Wyświetlacz wykorzystuje wiodącą w branży technologię przetwarzania obrazu HQUltra 4K. Zapewnia ona najlepszą w swojej klasie jakość obrazu i małe opóźnienie przetwarzania wideo.

Kanały wejściowe mogą być bezproblemowo przełączane w zaledwie 0,25 sekund. Ten sam procesor może napędzać głośniki w salach posiedzeń i mniejszych salach konferencyjnych, a także symetryczne liniowe wyjścia stereo, co umożliwia sterowanie zewnętrznym wzmacniaczem lub zasilanymi głośnikami.

FHDQ130 obsługuje szeroki kąt widzenia 170 stopni, co pozwala na zachowanie obrazu w różnych miejscach oglądania. Skorzystaj z aplikacji Control Q firmy Optoma do sterowania wyświetlaczem LED ze smartfonu lub tabletu. Umożliwia użytkownikom sterowanie wyświetlaczem, a także zarządzanie lub dodawanie treści do wbudowanego odtwarzacza multimedialnego.