Jabra Speak2

Nowa seria Speak2 została zaprojektowana specjalnie po to, aby zaspokoić potrzebę posiadania inteligentnego głośnika, który jest w stanie poradzić sobie z naszym intensywnym hybrydowym dniem pracy – niezależnie od tego, czy spotykamy się w sali konferencyjnej, rozmawiamy bezpośrednio, przesyłamy strumieniowo multimedia, prezentacje czy inne materiały. W skład zestawów głośnomówiących wchodzą: Speak2 75, Speak2 55 i Speak2 40.

Aby wszyscy uczestnicy spotkań nie tylko czuli się słyszani, ale także słuchani, produkty z serii Speak2 zostały zaprojektowane tak, aby wykraczać poza standardową wydajność zestawu głośnomówiącego i zapewnić dźwięk w trybie pełnego dupleksu. Gwarantują dzięki temu użytkownikom rozmawiającym jednocześnie prowadzenie znacznie bardziej naturalnych dialogów w obydwu kierunkach, tak jakby każdy z rozmówców był tam osobiście, bez zakłócania przebiegu rozmowy.

Jabra Speak2

Prawie połowa respondentów w badaniu „Jabra Hybrid Ways of Working Global Report 2022” stwierdziła, że nie słyszy tego, co się do nich mówi podczas spotkań*. Dzięki głośnikom Speak2 75, Speak2 55 i Speak2 40 rozmówca nie będzie musiał już podnosić głosu, tak jak wcześniej w przypadku słabej jakości zestawów głośnikowych. Każdy głośnik z nowej serii jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię normalizacji poziomu głosu i najnowocześniejsze mikrofony kształtujące wiązkę, które eliminują szumy tła, zapewniając doskonałe wychwytywanie głosu.

Stworzona z myślą o wszechstronności, seria Speak2 oferuje profesjonalne, poręczne i przenośne urządzenia wyposażone w najnowszą technologię. Wszystko to opakowane w stylowy, nowoczesny design z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, w tym w 100% przyjaznego dla środowiska materiału, z którego wykonany jest głośnik. W trybie połączenia dyskretny pierścień interfejsu użytkownika świeci się i ułatwia korzystanie z funkcji za pomocą odpowiednich ikon.

Jabra Speak2

Jabra Speak2 75 jest jak kieszonkowa sala konferencyjna, ponieważ jest to jedyny zestaw głośnomówiący w tej klasie posiadający specjalnie zaprojektowany wskaźnik jakości mikrofonu (Microphone Quality Indicator). 360-stopniowy pierścień świetlny informuje użytkowników o tym, jak dobrze ich głos jest wychwytywany przez mikrofony, co daje im pewność prawdziwego profesjonalizmu niezależnie od tego, gdzie pracują. Ponadto zestaw ten zawiera zaawansowany, pełnozakresowy głośnik 65 mm oferujący znacznie lepsze brzmienie dźwięku, co ostatecznie przekłada się na znacznie bardziej wydajne i produktywne spotkania.

Seria Jabra Speak2 zapewnia bezproblemową łączność typu plug-and-play, dzięki czemu użytkownicy mogą skupić się na tym, co najważniejsze – na prowadzeniu profesjonalnych i niezawodnie doskonałych spotkań. Osoby, które lubią mieć wybór, mogą skorzystać z przewodu USB do bezpośredniego połączenia z zestawem Speak2 40 lub wybrać połączenie bezprzewodowe z zestawami Speak2 75 lub Speak2 55.

Jabra Speak2

Wreszcie, każdy zestaw głośnomówiący z serii Speak2 współpracuje ze wszystkimi wiodącymi platformami do wirtualnych spotkań, co oznacza, że użytkownicy mogą pewnie uczestniczyć w rozmowach i spotkaniach z dowolnego miejsca, bez obaw o niską jakość dźwięku lub problemy z łącznością. Nie trzeba także martwić się o ich trwałość, ponieważ wszystkie produkty Jabra Speak2 mają stopień ochrony IP64 przed pyłem i wodą.