Listen Technologies już od 25 lat zapewnia moc i wyrazistość dźwięków, wzbogacających nasze życie. Rozwiązania amerykańskiego producenta, pokonują hałas, dystans, kolidujące rozmowy i ubytek słuchu, zapewniając precyzyjny i spersonalizowany dźwięk w dowolnym otoczeniu i każdej sytuacji.

„U podstaw Listen Technologies leży integracja. Założyliśmy Listen Technologies, aby pomóc ludziom przezwyciężyć wyzwania, które utrudniają słyszenie – to frustrujące, gdy idziesz na wydarzenie i nie słyszysz, co się mówi. Wyzwania te obejmują ubytek słuchu, język, hałas w tle lub słabą akustykę. Mamy rozwiązania, które sprawiają, że czysty dźwięk jest dostępny, dzięki czemu każdy może słyszeć i angażować się w wyjątkowe doświadczenia” – powiedział Russ Gentner, założyciel i doradca Listen Technologies.

Listen Technologies powstało w 1998 roku i rozwinęło się w z grupy przedsiębiorczych inżynierów audio do globalnej firmy z ogólnoświatową siecią najlepszych przedstawicieli producentów, sprzedawców, integratorów, dealerów i konsultantów branży audio.

„Jestem dumna, że mogę kierować Listen Technologies i opierać się na wizji Russa. Nasz nacisk na integrację i dostarczanie wspaniałych doświadczeń wykracza poza projektowanie produktów. To sposób myślenia, który przenika naszą organizację i jest sposobem, w jaki pokazujemy się sobie nawzajem, naszym klientom, partnerom i użytkownikom końcowym. Przyszłość naszej firmy i branży AV rysuje się w jasnych barwach” – powiedziała Maile Keone, prezes i dyrektor generalny Listen Technologies.

listen technologies

Flagowy produkt Listen Technologies, ListenRF, to skalowalny system wspomagania słuchania, który zapewnia i nadal zachwyca użytkowników końcowych i właścicieli obiektów. Z biegiem lat firma Listen Technologies rozszerzyła swój pakiet rozwiązań o ListenIR i innowacyjne rozwiązanie do komunikacji mobilnej ListenTALK. W 2014 roku firma Listen Technologies wprowadziła pionierską technologię audio przez Wi-Fi, dzięki czemu ludzie mogą korzystać ze swoich smartfonów, aby uzyskać dostęp do dźwięku i słyszeć wyraźniej.

Obecnie rozwiązania Listen Technologies są wykorzystywane w różnych miejscach i ustawieniach, w tym w kościołach, uniwersytetach, centrach sztuk widowiskowych, sądach, na trasach koncertowych i w zakładach produkcyjnych na całym świecie.

„Listen Technologies to nie tylko nazwa naszej organizacji, to także nasz model biznesowy. Pomagamy ludziom lepiej słyszeć, słuchając naszych klientów i partnerów oraz tworząc technologie i rozwiązania spełniające ich unikalne potrzeby” – powiedział Sam Nord, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży w Listen Technologies.