Oprogramowanie do zarządzania nieustannie rozwijającego się ekosystemu QSC Q-SYS ma nowy firmware. Q-SYS Designer Software v8.4 to najnowsza wersja niosąca za sobą wiele przydatnych ulepszeń. Wśród nich są aktualizacje serii NV, Core Manager, Enterprise Manager i wiele innych.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

W najnowszej wersji Designer Software v8.4 możliwe jest przesyłanie strumieniowe AV typu Core-to-Core. Sieciowe strumienie wideo mogą być teraz kierowane między systemami Q-SYS w tej samej sieci. Pojawiła się funkcja test wideo w sieci. Jest to test obciążeniowy wydajności sieci. Odbywa się on za pomocą przesyłania strumieniowego wideo w sieci i nie wymaga podłączania źródła lub odbiornika.

Pojawiły się też nowe elementy sterujące współczynnikiem proporcji. Aktualizacja dotyczy też produktów Attero, bo nie jest wymagana licencja na skrypty. Dodaj urządzenia Attero Tech bezpośrednio z Inventory i uruchom je na swoim Core, bez konieczności posiadania licencji Q-SYS Scripting Engine.

Dzięki aktualizacji Core Manager i Enterprise Manager pojawiły się niestandardowe role użytkowników podstawowych do Q-SYS Core Manager. Możesz teraz otwierać i współpracować z Web UCI za pomocą Q-SYS Core Manager. Dostępne jest nowe pogrupowanie i układ nawigacji po stronach dla Core Manager i Enterprise Manager. Producent zadbał też o przesyłanie i podgląd plików audio za pośrednictwem Enterprise Manager.

Designer Software v8.4 oferuje Binloop Player, który płynnie zapętla jeden lub więcej plików audio do odtwarzania na jednym lub więcej zsynchronizowanych wyjściach. Ponadto producent ulepszył proces pobierania, bo nie musisz już czekać na wysłanie linku do pobrania e-mailem. Wystarczy pobrać oprogramowanie Q-SYS Designer za pomocą swojego loginu QSC.