AMX Connectivity and Transport

HARMAN Professional Solutions zaprezentował serię przełączników AMX Connectivity and Transport (CT) umożliwiających zarówno przełączanie, jak i dystrybucję oraz skalowanie wideo w jakości 4K, tworząc nieskomplikowane rozwiązanie oparte na odbiorniku i nadajniku.

Na nową serię składają się dwa modele: AMX Presentation CT i AMX Conferencing CT. Pierwszy z nich został stworzony z myślą o prezentacjach i oferuje przełącznik wideo pracujący w jakości 4K, dystrybucję sygnału i dodatkowe złącza w odbiorniku dla AMX Acendo Core lub komputera PC, jak również opcję skalowania obrazu i wyprowadzenia go do monitora lub projektora. Istotną cechą prezentowanego urządzenia jest to, że dzięki pokładowej funkcji skalowania sygnał wysyłany do ekranu odbierany jest w jego natywnej rozdzielczości.
Drugi model, czyli Conferencing Connectivity and Transport, powstał, aby ułatwić obsługę sal konferencyjnych opartych na rozwiązaniach sieciowych korzystających z kamer, mikrofonów i innych urządzeń podłączanych przez port USB. Opisywane rozwiązanie to połączenie wieloformatowego przełącznika 4K60, skalera i dystrybutora sygnału wyposażonego w złącza USB 2.0 do przełączania używanych urządzeń peryferyjnych. Prezentowany model umożliwia dynamiczne udostępnianie urządzeń podłączonych do portów USB przez AMX Acendo Vibe, jak również urządzeń podłączonych na stałe, takich jak komputery czy Acendo Core. Zapewnia to najwyższą jakość przetwarzania wideo i audio dla uczestników konferencji korzystających z własnych tabletów i laptopów.

Tagi:

AMX