AMX Modero G5

AMX, należący do koncernu Harman, którego wyłącznym przedstawicielem na naszym rynku jest firma ESS Audio, zaprezentował serię całkowicie nowych dotykowych paneli sterujących Modero.

Nowe Modero będzie można konfigurować dowolnie, w określonym celu – np. do roombookingu albo standardowego zarządzania systemem. Wszystkie panele korzystają z technologii pojemnościowego dotyku i sprawdzą się idealnie w firmach i hotelach. Panele z serii G5 dostępne są z ekranami o przekątnej 20, 10 i 7 cali, z uaktualnionym graficznym interfejsem użytkownika zapewniającym bardziej intuicyjną i efektywną kontrolę względem poprzedników.

Panele ścienne Modero G5, MD-702 i MD-1002 można skonfigurować do współpracy z Acendo Book – wówczas mogą być wykorzystywane jako panele planowania. Dzięki nowemu designowi, pojemnościowemu dotykowi i większym bocznym LED-om informacyjnym, a także zwiększeniu wydajności możliwe jest stworzenie z Modero profesjonalnego, zintegrowanego systemu zarządzania rezerwacjami pomieszczeń w firmie.

Najchętniej czytane

Ecler eMOTUS8OD

Firma Ecler właśnie rozszerzyła uznaną i cieszącą się ogromną popularnością linię produktów eMOTUS o nowy model eMOTUS8OD. Nowy model bazuje na głośniku...

LG XE4F

Firma LG Electronics udoskonaliła swoją serię wyświetlaczy outdorowych XE4F. Mają one teraz jasność na poziomie 4000 nitów, dzięki czemu wyświetlany...