AMX, należący do koncernu Harman, którego wyłącznym przedstawicielem na naszym rynku jest firma ESS Audio, zaprezentował serię całkowicie nowych dotykowych paneli sterujących Modero.

Nowe Modero będzie można konfigurować dowolnie, w określonym celu – np. do roombookingu albo standardowego zarządzania systemem. Wszystkie panele korzystają z technologii pojemnościowego dotyku i sprawdzą się idealnie w firmach i hotelach. Panele z serii G5 dostępne są z ekranami o przekątnej 20, 10 i 7 cali, z uaktualnionym graficznym interfejsem użytkownika zapewniającym bardziej intuicyjną i efektywną kontrolę względem poprzedników.
Panele ścienne Modero G5, MD-702 i MD-1002 można skonfigurować do współpracy z Acendo Book – wówczas mogą być wykorzystywane jako panele planowania. Dzięki nowemu designowi, pojemnościowemu dotykowi i większym bocznym LED-om informacyjnym, a także zwiększeniu wydajności możliwe jest stworzenie z Modero profesjonalnego, zintegrowanego systemu zarządzania rezerwacjami pomieszczeń w firmie.