Praca zdalna dość niespodziewanie stała się koniecznością, co wymusiło na wielu osobach szybkie poszerzenie wiedzy technicznej w temacie wideokonferencji. Na szczęście wielu producentów ma w swojej ofercie gotowe, uniwersalne, proste w obsłudze rozwiązania. Jednym z nich jest kamera internetowa z wbudowanym mikrofonem AMX Sereno.


Produkowane wideokonferencje, zdalna nauka, szkolenia przez internet i webinaria stały się nam jeszcze bliższe. Mimo, że komunikacja poprzez sieć nie jest nowością, korzystamy obecnie z tych technologii zdalnych częściej niż kiedykolwiek wcześniej. W ofercie światowego lidera systemów AVC, firmy AMX znajduje się produkt szyty na miarę potrzeb większości sal konferencyjnych oraz stanowisk do wideokonferencji i nauki zdalnej. AMX Sereno to niedroga, bardzo praktyczna i charakteryzująca się doskonałym wzornictwem kamera z wbudowanym mikrofonem.
 

AMX Sereno gwarantuje proste podłączenie do komputera lub monitora i współpracę z aplikacjami Skype / Webex / Teams / Zoom itp. Kamera gwarantuje doskonałą jakość obrazu 1080p HD i szeroki, 120° kąt widzenia kamery, aby ująć wszystkich uczestników konferencji. Wbudowane mikrofony przechwytują wyłącznie mowę eliminując niepożądane szumy i hałas. Mechaniczna blokada obiektywu i mikrofonu gwarantuje bezpieczeństwo i prywatność, gdy nie korzystasz z AMX Sereno. Połączenie pięknego designu z łatwym montażem do monitora, ściany lub podstawy czyni AMX Sereno wyborem numer jeden.