TOMMEX został wyłącznym dystrybutorem pełnej gamy profesjonalnych interfejsów audio USB oraz rozwiązań do przetwarzania sygnału marki ARX.

Dyrektor zarządzający ARX Colin Park stwierdził: „Wspaniale jest sformalizować nasze partnerstwo z firmą TOMMEX w Polsce. Pracując z tamtejszym zespołem przez kilka ostatnich lat, uważamy, że przejęcie wyłącznej dystrybucji przez firmę TOMMEX jest logicznym kolejnym krokiem i nie możemy się doczekać rozwoju naszej działalności w tym regionie.

ARX Systems od 1983 roku projektuje i produkuje innowacyjne cyfrowe i analogowe interfejsy oraz produkty do przetwarzania sygnałów dla profesjonalnego przemysłu audio. ARX Systems z siedzibą oraz zakładem produkcyjnym w Melbourne w Australii ugruntowało swoją pozycję globalnego dostawcy, reprezentowanego na wszystkich głównych rynkach, który obsługuje: sektor korporacyjny, transmisyjny, edukacyjny, produkcji na żywo, studyjny, kulturalny oraz badawczo-rozwojowy. Znane i szanowane ze swoich unikalnych rozwiązań audio, ARX Systems kontynuuje konceptualizację, projektowanie i wprowadzanie na rynek produktów audio, wiodących pod względem wydajności, funkcjonalności i niezawodności.