ATEN VE8950

ATEN VE8950

ATEN wprowadziło na rynek urządzenia, które zapewniają transmisję wideo na znaczne odległości.

ATEN VE8950 Video over IP Extenders zapewnia bezstratną transmisję sygnału wideo na długie odległości przez standardową sieć LAN w rozdzielczości 1080p/4K, zachowując przy tym niską latencję. Urządzenie stanowi efektywne, łatwe w użyciu i ekonomiczne rozwiązanie dla digital signage z cechami pożądanymi przez integratorów, tj. pełną skalowalnością, nieskomplikowaną konfiguracją do pracy w sieci IP, brakiem konieczności korzystania z wyznaczonych serwerów i oprogramowania oraz łączeniem Daisy Chain.

VE8950 składa się nadajnika VE8950T, odbiornika VE8950R, zacisku RS232 i zasilacza 5 V. Rozwiązanie spełni się w różnej wielkości instalacjach, a stabilność i niezawodność zostanie zapewne doceniona przez osoby zarządzające lotniskami, centrami konferencyjnymi, kampusami czy centrami handlowymi.

W VE8950 zastosowano autorski kodek opracowany przez programistów ATEN, który zapewnia bezstratną transmisję sygnału wideo do rozdzielczości 4K przy 30 kl./s (4:4:4), wspierając równocześnie EDID. Nie bez znaczenia w potencjalnym za-stosowaniu jest również wsparcie dla ścian wideo (16 × 16) oraz ekranów o orientacji poziomej lub pionowej. Oczywiście wraz z obrazem transmitowany jest również sygnał audio, który dodatkowo możemy wyciszyć lub dodać inny.

Najchętniej czytane

Ashly Audio mXa-1502

Wzmacniacz miksujący mXa-1502 z oprogramowaniem Ashly AquaControl ™ zapewnia wielostrefową dystrybucję muzyki i powiadomień oraz automatyczne miksowanie sygnałów dla szerokiego...

Optoma ZU606Te

Optoma ZU606Te to najmniejszy projektor w  swojej klasie zapewniający projekcję 4K HDR. Cechujący się jasnością na poziomie 6300 lumenów, ZU-606Te...