Automatyczne wyzwalanie komunikatów Monacor PA-1200EX, PA1120DMT i DH-95NP

Jednym z ważniejszych zadań instalacyjnych systemów nagłośnieniowych jest odtwarzanie komunikatów. Monacor ma w swojej ofercie system umożliwiający automatyzację tego procesu.

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

Zestaw przeznaczony do automatycznego wyzwalania komunikatów składa się z dwóch kluczowych elementów. Pierwszym z nich jest podwójny moduł rozszerzający Monacor PA-1200EX. Producent przewidział go do współpracy ze wzmacniaczami miksującymi z serii PA. Umożliwia montaż do dwóch modułów rozszerzających. Inżynierowie wyjścia audio zrealizowali na złączach XLR. Konstrukcja obudowy przeznaczona jest do montażu w racku i zajmuje 2U. Jego waga wynosi 4,5 kg, a zasilany jest sieciowo 230V lub awaryjne 24V.

Kolejnym elementem jest moduł komunikatów cyfrowych oraz timer’a Monacor PA-1120DMT. Producent zainstalował w nim podświetlany wyświetlacz mieszczący dwa rzędy po osiem znaków. Konstrukcja zawiera zegar DCF77 synchronizowany radiowo dla zapowiedzi czasowych. Moduł posiada pamięć wewnętrzną, która jest w stanie pomieścić 26 plików audio. Czytnik kart micro SD umożliwia kopiowanie plików do pamięci wewnętrznej. Użytkownik może zaprogramować do 20 zdarzeń dla każdego dnia. PA-1120DMT ma sześć komórek pamięci i oferuje możliwość wywoływania zapowiedzi z poziomu mikrofonu.

A jeśli o mikrofonie mowa, to Monacor w swojej ofercie ma model DH-95NP. To doręczny mikrofon dynamiczny o niskiej impedancji wyposażony w przycisk push-to-talk. W komplecie znajdziesz uchwyt mikrofonowy oraz spiralny kabel zakończony wtykiem JACK 6,3 mm, kompatybilny z modułem PA1120DMT.

Najchętniej czytane

Barco SecureStream

Firma Barco zaprezentowała rozwiązanie SecureStream, zaprojektowane, by możliwym było udostępnianie treści przez osoby znajdujące się poza pokojem kontrolnym. Za pomocą...

AMX DVX 4K

Matryca AMX DVX-4K to nowoczesne, konkurencyjne cenowo rozwiązanie zaprojektowane do sterowania oraz dystrybucji AV w średnich i dużych salach konferencyjnych...