Cyfrowy beltpack przewodowy RTS DBP

Wiodący producent systemów interkomowych firma RTS ogłosiła wprowadzenie DBP (Digital Beltpack) – najnowszego dodatku do odnoszącej sukcesy serii interkomów IP OMNEO. DBP dołącza również do niedawno zaprezentowanego OMS (OMNEO Main Station) jako kluczowy członek nowej, dużej rodziny produktów: RTS Digital Partyline.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

DBP to czterokanałowy/czteroprzyciskowy przewodowy beltpack, który działa na PoE + (Power over Ethernet 802.3af i 802.3at) i łączy się za pomocą technologii OMNEO IP. Jego unikalna konstrukcja hybrydowa obsługuje tryby: cyfrowej partyline i matrycowego panelu klawiaturowego. Pracując jako cyfrowe urządzenie partyline, DBP łączy się z OMS. Używając go jako przenośny panel interkomowy oraz korzystając z funkcji takich jak komunikacja punkt-punkt, DBP można podłączyć do dowolnego produktu RTS z matrycą cyfrową/IP za pomocą OMNEO. DBP automatycznie wybiera właściwy tryb pracy (cyfrowy partyline/OMS lub panel klawiszy/matryca) po podłączeniu i włączeniu.

Konstrukcja DBP oparta na PoE zapewnia niezrównany poziom skalowalności i ułatwia dodawanie nowych użytkowników. Porty wejściowe i wyjściowe PoE (dwa złącza RJ45 z blokadą etherCON) pozwalają na połączenie szeregowe do sześciu urządzeń DBP z tego samego portu przełącznika PoE w trybie partyline. Do OMS można podłączyć do 40 DBP, co pozwala na stworzenie rozbudowanego cyfrowego systemu partyline – dodając do tego inne urządzenia przewodowe i bezprzewodowe obsługiwane przez OMS. W zależności od modelu/konfiguracji matrycy, do karty OMI dla matrycy ADAM można podłączyć do 64 DBP, a do jednego ODIN-a można podłączyć do 128 DBP. Estetyka konstrukcji zgłoszonej do opatentowania sprawia, że ​​DBP jest wygodny i łatwy w użyciu. Lekka i kompaktowa konstrukcja jest także solidna, co gwarantuje, że jest gotowa do pracy w najtrudniejszych warunkach. Uformowane, ergonomiczne pokrętła głośności DBP i gumowe detale obudowy zapewniają dodatkową przyczepność i odporność na upadki, a stopień ochrony IP53 przed pyłem i wodą rozpryskową. Intuicyjny, oparty na ikonach system nawigacji w menu jest prezentowany na kolorowym, czytelnym w słońcu wyświetlaczu TFT z soczewką przeciwodblaskową, dzięki czemu konfiguracja jest szybka, ale i precyzyjna dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania, w każdych warunkach oświetleniowych.

Funkcje TALK i LISTEN dla maksymalnie czterech jednocześnie aktywnych partyline (co daje dostęp do puli składającej się z maksymalnie 16 grup) jest kontrolowana za pomocą czterech dużych podświetlanych przycisków kanałów, które można również przypisać do dedykowanych zasobów, takich jak sterowanie przekaźnikami. Cyfrowa technologia audio DBP zapewnia większą wierność i niższy poziom szumów w porównaniu z analogiem. Do podłączenia zestawów słuchawkowych dostępne są zarówno 3,5 mm złącza TRRS, jak i XLR, z trzema różnymi opcjami XLR: 4-pinowe żeńskie, 4-pinowe męskie i 5-pinowe żeńskie (obsługujące dźwięk stereo dla różnych źródeł w lewej i prawej słuchawce). Przychodzące powiadomienia CALL są wysyłane za pośrednictwem alertów dźwiękowych lub wibracji dotykowych. DBP obsługuje również łączność audio Bluetooth z zestawem słuchawkowym, telefonem komórkowym lub urządzeniem do przesyłania strumieniowego (za pośrednictwem zalecanych kluczy sprzętowych innych firm), ułatwiając podłączanie innych rodzajów urządzeń do systemu i pozwalając, aby beltpack służył jako kompaktowa „stacja bazowa” na biurku, podczas gdy użytkownik swobodnie porusza się po miejscu pracy.

Najchętniej czytane