Datapath podczas ISE2020 zaprezentuje system KVM rozszerzający kontrolę i zarządzanie sygnałem wideo w profesjonalnych instalacjach AV.

Datapath Arqa oferuje wszystkie zalety sterowania KVM, jak również niezawodność, z której słyną produkty producenta. Ponadto dzięki zerowej latencji i bezstratnej transmisji wideo urządzenia z serii Arqa zapewnią korzyści zarówno dla użytkownikowi końcowemu i integratorowi.
System Arqa KVM oparty na zoptymalizowanej technologii transmisji wideo przez sieć (video-over-IP) znacznie redukuje wszelkie opóźnienia podczas kontroli oddalonych urządzeń. Rygorystyczne testy producenta wykazały, że praca na komputerze zarządzanym przez Arqa nie różni się od bezpośredniego, lokalnego użytkowania.
Wygoda i korzyści wynikające z kontroli KVM stają się coraz bardziej pożądane w firmach, gdzie w wyniku wewnętrznych regulacji dt. bezpieczeństwa – najważniejsze komputery i stacje robocze znajdują się w jednym miejscu, dzięki czemu łatwiejsza jest konserwacja, zarządzanie oraz zmniejszają się koszty utrzymania.
Kolejną korzyścią dla użytkowników końcowych jest technologia One Control firmy Datapath, która pozwala operatorom bezproblemowo przełączać się między maksymalnie 16 niezależnymi źródłami, jakby to była jedna platforma i choć złożona z kilku stacji roboczych, to przełączanie między nimi nie wymaga naciśnięcia jakiegokolwiek przycisku. System działa podobnie jak matryca IP, a użytkownicy mają dostęp do 2000 punktów końcowych.
Arqa współpracuje również z kontrolerami ścian wideo z serii VSN, co znacznie ułatwia przesyłanie treści do poszczególnych ekranów. Arqa w trakcie ISE2020 będzie prezentowany w hali nr 10, stoisko  P182.