EDBAK – europejski wiodący producent profesjonalnych mocowań do ekranów LCD, projektorów, wkracza w nowy segment produktów. Firma wprowadza na rynek bezdotykowy, automatyczny dezynfektor do rąk. Wyrób jest dostępny w dwóch modelach i ma ułatwić dostęp do środków odkażających w ogólnodostępnych przestrzeniach.

 
Proclean jest dostępny w wersjach wolnostojącej i mocowanej do ściany. Bezdotykowe dezynfektory mają wbudowany czujnik ruchu na podczerwień i są zasilane sieciowo. Model wolnostojący został wyposażony w dużą wnękę, w której można zdezynfekować obie dłonie. W jego zamykanej na klucz obudowie zmieści się pięciolitrowy pojemnik z płynem dezynfekującym. Wersja mocowana do ściany pozwala z kolei szybko pobrać żel odkażający, który czerpie z litrowego opakowania, w jedną lub dwie dłonie.

Cechą charakterystyczną dystrybutora ProClean jest staranne wykończenie i solidna metalowa konstrukcja. Jest on dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: metalicznym lub białym. Bezdotykowy dystrybutor jest ponadto szybki w montażu – jego złożenie wynosi maksymalnie 30 minut.

Proclean może być używany w każdej ogólnodostępnej przestrzeni, w której zachowanie reżimu sanitarnego jest szczególnie ważne. Zwiększona wrażliwość społeczna w zakresie higieny sprawi, że sprawdzi się w często uczęszczanych miejscach. Zarówno w czasie obowiązywania obostrzeń i zawieszenia działalności niektórych placówek, jak i po wygaszeniu pandemii. Są to galerie handlowe, restauracje i kawiarnie, szkoły i uczelnie wyższe, urzędy, biura, stacje benzynowe, a także w szpitale i ośrodki medyczne.

Kolejny produkt promujący higienę
ProClean jest już drugim produktem firmy EDBAK, którego wykorzystanie zwiększa higienę i bezpieczeństwo w erze pandemii COVID-19. Pierwszym były mocowane do biurek lub lad ochronne szyby plexi EDBAK ProScreen. Znajdują one zastosowanie szczególnie w miejscach bezpośredniego kontaktu pomiędzy klientami lub współpracownikami. Świetnie sprawdzają się w recepcjach, sklepach, urzędach, stacjach benzynowych czy w biurach typu open space. Produkt redukuje ryzyko zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą kropelkową: podczas mówienia, kaszlenia lub kichania. EDBAK ProCcreen sprawdza się szczególnie wtedy, kiedy niemożliwe jest utrzymanie rekomendowanego, ale mogącego utrudniać porozumiewanie się, dystansu min. 1,5 metra.

Tagi:

Edbak