Edbak seria TRV

Wózki do ekranów z serii TRV zostały zaprojektowane oraz wykonane w całości w Europie i łączą w sobie najważniejsze cechy pożądane przez użytkowników: wygodę, nowoczesny design, mobilność oraz łatwość montażu.

Dzięki zastosowaniu aluminiowych profili cała konstrukcja nabrała lekkości i zgrabnego wyglądu, nie tracąc przy tym stabilności. System organizacji przewodów wpuszczonych w profil sprawia, że wózek wygląda stylowo i nie zaburza harmonii eleganckiego wnętrza. Wózek ma zabezpieczenia przed wypięciem monitora. Mobilna konstrukcja pozwala ustawić ekran w dowolnym miejscu oraz szybko zmienić położenie. Standardowo kółka są wyposażone w blokady, które dają pewność, że wózek zostanie w tym miejscu, w którym chcemy. Uniwersalne mocowanie VESA oraz łatwy sposób montażu ekranu sprawiają, że system jest przyjazny dla każdego użytkownika i pozwala skrócić czas instalacji do niezbędnego minimum. Możliwość pochylenia oraz zmiana wysokości pozwalają idealnie dopasować monitor do potrzeb odbiorcy. Wózek może być wzbogacony o półkę na dekoder i kamerę. Wszystkie komponenty konstrukcji zostały zaprojektowane i wykonane przez zespół specjalistów w fabryce Edbak, w Polsce, dzięki czemu produkt spełnia wszystkie europejskie standardy.
W zależności od ekranu producent zaprojektował trzy różne wózki: TRV100 dla ekranów 42–55 cali, TRV200 dla ekranów 50–75 cali oraz TRV300 dla dwóch ekranów o przekątnej między 42–55 cali.

Tagi:

Edbak