LUX for Enterprise jest najnowszym, interaktywnym ekranem firmy Clevertouch, zaprojektowanym specjalnie dla środowisk korporacyjnych. Ekran łączy zaawansowane funkcje z płynną integracją, umożliwiając zespołom komunikację i współpracę w preferowany przez nich sposób.

Jedną z wyróżniających się cech LUX for Enterprise jest certyfikat Google EDLA, umożliwiający dostęp do wszystkich aplikacji w sklepie Google Play. Obejmuje to popularne narzędzia do współpracy, takie jak Microsoft Teams i Google Workspace, umożliwiając użytkownikom wykorzystanie pełnych możliwości tych platform bezpośrednio z ekranu. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Dysku Google, Dokumentów, Arkuszy, Prezentacji, czy wolisz Microsoft Word i PowerPoint, LUX for Enterprise obsługuje to wszystko. Certyfikat EDLA oznacza również, iż urządzenie oferuje szereg funkcji bezpieczeństwa, takich jak ochrona hasłem, uwierzytelnianie dwuetapowe, szyfrowanie danych i inne. Funkcje te pomagają zapobiegać nieautoryzowanemu dostępowi do urządzenia i danych oraz umożliwiają zdalne czyszczenie lub blokowanie urządzenia w przypadku kradzieży lub utraty.

Urządzenie wyróznia się wszechstronnością. Płynnie przełącza się między rozwiązaniami opartymi na platformie, niezależnie od tego, czy jest to Bring Your Own Meeting (BYOM), czy Bring Your Own Device (BYOD). Oznacza to, że użytkownicy mogą łączyć się i kontrolować różne urządzenia bezprzewodowo, zapewniając natychmiastowy dostęp do wszystkich podłączonych urządzeń i maksymalizując produktywność podczas spotkań.

LUX for Enterprise obejmuje koncepcję “Your Meeting, Your Way”, obsługując różne scenariusze współpracy, od współpracy w pomieszczeniu po spotkania hybrydowe i spotkania wirtualne. Dzięki temu ekranowi zespoły mogą efektywnie współpracować, niezależnie od ich fizycznej lokalizacji. Odległość nie jest już barierą, ponieważ LUX for Enterprise umożliwia współpracę z zespołami, gdziekolwiek się znajdują.

Dzięki zintegrowanemu NFC (Near Field Communication) użytkownicy mogą bez wysiłku ładować swoje osobiste profile na dowolnym kompatybilnym ekranie Clevertouch na całym świecie. Wystarczy przesunąć pilot, kartę lub kompatybilne urządzenie, aby uzyskać dostęp do spersonalizowanych ustawień i preferencji, zapewniając spersonalizowane wrażenia za każdym razem, gdy korzysta się z urządzenia Clevertouch.