Przechwytuj obraz ze swojej profesjonalnej kamery lub konsoli do gier i prześlij go na smartfon z Androidem lub komputer dzięki ATEN 3021. Streamuj w formacie 1080P@60 i podnieś jakość swojego streama, nawet jeśli nie robisz go z domu.

Noszenie ze sobą kilogramów sprzętu zawsze było problemem dla mobilnych streamerów. Dzięki swojej lekkiej konstrukcji oraz możliwości montażu na gorącej stopce, CAMLIVE+ może być zamontowany na górze Twojej kamery lub na innym dowolnym statywie. Dzięki dodatkowemu otworowi montażowemu możesz dodatkowo zamontować mikrofon lub oświetlenie, jeszcze bardziej podnosząc jakość swojej produkcji.

Wprowadź dowolny sygnał 4K i przechwyć go w 1080P do laptopa, MacBooka czy smartfonu dzięki połączeniu USB-C. CAMLIVE+ jest kompatybilny z dowolnym oprogramowaniem i platformą do streamingu, wliczając w to CameraFi, Skype, OBS, YouTube i wiele więcej.

Bateria zawsze była problemem dla mobilnych streamerów, szczególnie przy dłuższych sesjach na żywo. Podłącz zewnętrzne zasilanie poprzez gniazdo USB-C 60W power pass-through w CAMLIVE+ i podładuj swój smartfon lub laptop. Już nie musisz bać się o to, czy zabraknie czy mocy.

Poza streamowaniem Twojej osobistej rozgrywki, możesz pokazać światu, jak bawisz się ze swoimi znajomymi w salonie! Po prostu użyj wyjścia HDMI loop-out 4K@60do wypuszczenia sygnału z Twojej konsoli. Bez skomplikowanego ustawiania i bez opóźnienia w obrazie.


Nieważne, czy streamujesz w domu, czy na mieście, CAMLIVE+ zapewnia najwygodniejszą i najprostszą drogę do przeprowadzenia Twojej transmisji na najwyższym poziomie. Używaj go do vlogowania, grania, prowadzenia konferencji czy zajęć online i innych wydarzeń na żywo!