AMX Jetpack to niewiarygodnie przystępne cenowo rozwiązanie do przełączania, transportu i sterowania. Przeznaczone jest dla sal lekcyjnych oraz małych i średnich sal konferencyjnych. Zapewnia proste w obsłudze zarządzanie salą, wiele wejść wideo, a także tor audio w celu nagłośnienia mowy lub odtwarzania materiału dźwiękowego.

JPK-1300 łączy w sobie przełączanie wideo 4K60 4:2:0 HDMI i USB-C oraz transport na odległość, sterowanie pomieszczeniem, dostęp do kontrolera ściennego i wzmacnianie dźwięku. To wszystko w zestawie, który nie wymaga programowania i zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność, z których AMX jest dobrze znany. Zestaw jest w pełni wyposażony do obsługi szerokiej gamy aplikacji w salach lekcyjnych i konferencyjnych. Może być sterowany za pomocą przycisków na panelu, RS-232, Telnet, SSH, Web GUI i aplikacji Jetpack Manager.

Zestaw zawiera:

– 6-przyciskową klawiaturę z pokrętłem głośności.

– 3-wejściowy przełączający nadajnik ścienny (2 HDMI, 1 USB-C). Obejmuje on automatyczne i ręczne tryby przełączania. Obsługuje transmisję nieskompresowanego wideo i audio do 40 m przy 4K lub 70 m przy 1080 P przez ekranowany przewód Cat 6/6A /7.

– Odbiornik wielofunkcyjny z wbudowanym wzmacniaczem 2×25 W 4/8 omów. Oferujący przesyłanie sygnału USB, sterowanie RS232, przekaźnik a także IR. Posiada wejście mikrofonowo/liniowe, wyjście liniowe, zdalne wyciszenie i embedder dźwięku. Nie zabrakło również USB-AUDIO, ARC i sterowania CEC (technologia Embedded HDBaseT umożliwia pełne wykorzystanie HDMI i sterowanie przewodem Cat 6/6A/7).

– Konfiguracja sieciowa dla uproszczenia instalacji.

– Dołączone narzędzie komputerowe Jetpack Management do zarządzania pomieszczeniami i urządzeniami w całym kampusie.

Zestaw jest dostępny w dwóch modelach – JPK-1300-UA (wersja US/AU) i JPK-1300-EK (wersja EU/UK). Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla zastosowań edukacyjnych. Dedykowane jest dla przedsiębiorstw i obiektów hotelarskich wymagających przystępnej cenowo, wielofunkcyjnej obsługi A/V. Sale lekcyjne oraz małe i średnie sale konferencyjne, mogłyby skorzystać z dołączonego produktu oferującego transmisję wideo 4K60. Co więcej zestaw oferuje przełączanie, sterowanie pomieszczeniami i urządzeniami, wzmacnianie dźwięku, uproszczoną konfigurację sieciową i zarządzanie placówką.