ESS Audio poszerza ofertę dystrybucyjną o producenta systemów komunikacyjnych firmę Listen Technologies. Jej specjalnością jest bezprzewodowa transmisja audio poprzez wifi, podczerwień czy za pomocą DECT 1.9GHz.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Listen Technologies koncentruje się na poprawie naszych wrażeń słuchowych na codzień.  Rozwiązania amerykańskiego producenta zapewniają precyzyjny i spersonalizowany dźwięk w dowolnym otoczeniu i każdej sytuacji. Bez względu na hałas, dystans czy ubytek słuchu, Od 1 lipca 2020 polskim przedstawicielem Listen Technologies jest ESS Audio.

Listen Technologies oferuje rozwiązania przesyłające dźwięk na trzy sposoby.  Używając WiFi jako medium do transmisji, za pomocą standardu DECT pracującego w legalnym paśmie 1.9GHz oraz za pomocą podczerwieni. Urządzenia mają możliwość integracji z protokołem Dante.

Listen EVERYWHERE bazuje na WiFi wzbogacając instalacje wyposażone np. w monitory i ściany wideo. Oferuje personalny odsłuch o wysokiej niezawodnością wykorzystując w tym celu telefony komórkowe. Rozwiązanie to idealne sprawdzi się w zatłoczonych lokalach podczas wydarzeń sportowych. Pozwoli Ci doskonale słyszeć komentatorów bez względu na panujących hałas. Ponadto tam, gdzie wymagana jest cisza, np. w multimedialnych bibliotekach i muzeach usłyszysz niezbędne informacje nie przeszkadzając innym.
Dodatkowo dzięki usłudze „Cloud” widoczna na telefonach klientów aplikacja może być dowolnie dopasowana. Można m.in. wgrać do niej grafikę, powitalne filmy, bannery i wybierać nazwy odbieranych kanałów.

Seria Listen Talk oferuje dwukierunkową komunikację 1.9GHz przy użyciu miniaturowych transmiterów, które w prosty sposób można parować i konfigurować. System idealnie sprawdzi się jako interkom, podczas oprowadzania po obiektach i wystawach oraz przy tłumaczeniach symultanicznych.

Listen IR bazuje na transmisji z wykorzystaniem podczerwieni. Gwarantuje bezpieczny przekaz w obiektach użyteczności publicznej, teatrach, salach sądowych i audytoriach a nawet na stadionach. Oferuje nawet dwa razy lepsze pokrycie i moc niż produkty konkurencji. Odbiorniki są bardzo kompaktowe i gotowe do współpracy z aparatami wspomagającymi słuch.

Każda sytuacja i każde miejsce to unikalne potrzeby użytkowników. Listen Technologies specjalizuje się w rozwiązaniach audio dostosowanych do różnych rynków i środowisk. Dowiedz się, w jaki sposób produkty i rozwiązania Listen Technologies mają zastosowanie w Twojej branży. Poznaj różne sposoby, w jakie Listen Technologies gwarantuje, że Twoi klienci usłyszą każdy dźwięk.