LOEWE bild 3

Firma Loewe postanowiła rozwinąć koncepcję nowoczesnych telewizorów, którą zaczęła wdrażać w serii ART. Wraz z pojawieniem się nowych pomysłów na rozwój funkcjonalności zmieniono nazwę serii na bild 3. Modele 3.43 i 3.49 z nowej serii bild 3 występują już w wersjach wyposażonych w nagrywarkę DR+ i pełną komunikację Bluetooth (niedostępne we wcześniejszej generacji bild 3). Najnowsza generacja, dzięki wysokiej klasy komponentom, zachowaniu eleganckiego minimalizmu, estetycznej i solidnej ramie z ciemnego aluminium oraz prostocie obsługi, ma prawo kojarzyć się z produktami firmy Apple (zaprogramowany Loewe OS / Home Screen wydaje się potwierdzać
te skojarzenia, choć urządzenie obsługuje także system Android). Dodatkowo, będąca nowością w 2017 roku, seria bild 3 została wyposażona w jeden
z najlepszych w segmencie telewizorów system głośników.

[fusion_dropcap boxed=”no” boxed_radius=”” class=”” id=”” color=”#0a0304″]P[/fusion_dropcap]ak wspomnieliśmy, seria bild 3 od Loewe jest bar-dzo prosta w obsłudze, a mnogość multimediów jest dostępna przy użyciu jednego pilota, który w zu-pełności wystarcza do pełnej kontroli urządzenia. Telewizory bild 3 pracują w rozdzielczości Ultra HD i – co warto podkreślić – zapewniają najszybszą na świecie zmianę programów. Wyposażenie w złącze DAL pozwala zbudować dźwięk przestrzenny i potraktować telewizor w zastępstwie amplitunera kina domowego, dzięki cze-mu możemy bezpośrednio podłączyć subwoofer (wszystko nadal z użyciem jednego pilota). Powyższe cechy nowych telewizorów wynikają z użycia nowoczesnych, wydajnych procesorów, które dają świadomemu użytkownikowi pe-wien zapas mocy, dzięki czemu urządzenia będą aktualne przez kolejne lata rozwoju nowych technologii, co z kolei przekłada się na racjonalne podejście do kosztów.

Integracja
Telewizory Loewe serii bild 3 odnajdą się w każdej prze-strzeni, a dzięki funkcjonalności i multimedialnej naturze szybką zdobędą szturmem serca właścicieli. Bez problemu prześlesz treści na telefon lub tablet lub w drugą stronę (np. telewizja na tablecie i zdjęcia z wakacji ze smartfo-na na telewizorze) dzięki takim funkcjom i aplikacjom jak Digital Media Renderer czy Smart tv2move. Platforma Ti-dal w połączeniu telewizorami bild 3 pozwoli cieszyć się muzyką w najlepszej jakości, personalizować ją zgodnie z upodobaniami, a funkcja Loewe Internet Radio research pozwoli na nowo odkryć niewyczerpany potencjał rozgło-śni online, nie wspominając już o rozwiniętej aplikacji Loewe Smart Assist App, która oddaje pełną kontrolę nad urządzeniem i pozwala w pełni wykorzystać możliwości multimedialne bild 3. Podobnie rzecz ma się ze skrótami, które można zgodnie z własnymi preferencjami w pełni zaprogramować. Nic tylko „spiąć” wszystkie dostępne w sieci domowej urządzenia w koherentny układ i cieszyć się wygodą użycia.
Podsumowanie
Seria bild 3 to szybkość i wygoda w eleganckim, solidnym i estetycznie czystym opakowaniu. Stanowi dobrą i kom-fortową, intuicyjnie sterowaną alternatywę, która przypo-mina pozbawioną ograniczeń konsolę gier jako centrum dowodzenia rozrywką. Bild 3 daje te możliwości, a nawet więcej, bo pozostaje w zgodzie z tradycyjnie rozumianą telewizją. Dzięki nowej serii Loewe otrzymujemy od nie-mieckiego producenta uniwersalny produkt, który w pełni zaspokoi oczekiwania wszystkich domowników, całkowicie godząc nowoczesne technologie i w pełni multimedialną rozrywkę z wygodą i prostotą, czyli zaletami, do których zdążyła przyzwyczaić nas tradycyjna telewizja.

TEKST: Łukasz Kaliszewski, AVIntegracje