PT-RQ35K

Zestaw do śledzenia w czasie rzeczywistym (ET-SWR10) połączony z projektorem Panasonic PT-RQ35K zapewnia niesamowite efekty wizualne

Firma Panasonic wprowadziła na rynek rozwiązanie do mapowania projekcyjnego w czasie rzeczywistym, które daje znacznie szersze spektrum możliwości kreatywnych dla branż rozrywkowej i produkcyjnej dzięki sprawnemu połączeniu rzeczywistości ze światem cyfrowym. Zestaw do śledzenia w czasie rzeczywistym (ET-SWR10) połączony z projektorem Panasonic PT-RQ35K zapewnia niespotykane dotąd efekty wizualne – umożliwia projekcję obrazów w czasie rzeczywistym i gwarantuje niezwykłą precyzję, nawet w przypadku szybko poruszających się obiektów. W połączeniu z emiterem podczerwieni, kamerą, markerem i serwerem materiałów projektor tworzy system mapowania projekcyjnego w czasie rzeczywistym, który świetnie się sprawdzi w zastosowaniu przez firmy produkcyjne, a także w parkach rozrywki, muzeach, sektorze rozrywki na żywo i podczas wydarzeń e-sportowych.

PT-RQ35K

Dzięki zestawowi projektor laserowy PT-RQ35K, który charakteryzuje 3-chipowy procesor DLP o jasności 30,500 lumenów obsługujący i generujący sygnał HD o częstotliwości 240 Hz, dostarcza świetnej jakości obrazy przy opóźnieniu zaledwie 5 ms[1] i umożliwia śledzenie w czasie rzeczywistym, przesyłając dokładną lokalizację poruszających się obiektów. Przeniesienie oprogramowania do serwera umożliwia łatwe przypisanie obrazów do poruszającego się obiektu czy wykonawcy za pośrednictwem połączenia kablowego między projektorem a serwerem z materiałami (HDMI/Display Port).

“Dzięki przełomowej technologii umożliwiającej projekcję w czasie rzeczywistym zyskaliśmy nieograniczone możliwości” – podkreśla Hartmut Kulessa, European Marketing Manager w Panasonic Business. Sprawia ona, że nawet na poruszających się obiektach, takich jak choćby piłki do koszykówki, wyraźnie widać logo, a każdemu ruchowi artysty na scenie towarzyszą zapierające dech w piersi efekty wizualne. To rozwiązanie świetnie się sprawdzi zarówno w obiektach rozrywkowych chcących przyciągnąć tłumy, jak i firmach produkcyjnych, które pracują nad innowacyjnymi kampaniami reklamowymi z użyciem transmisji video.

Więcej informacji na temat zestawu do mapowania projekcyjnego w czasie rzeczywistym Panasonic można znaleźć na stronie internetowej https://business.panasonic.co.uk/visual-system/making-dreams-reality.

Tekst i zdjęcia: Panasonic