Firma Edbak rozszerza gamę produktów zapewniających higienę i bezpieczeństwo w miejscach publicznych. Proclean Eco to mechaniczne dozowniki do dezynfekcji rąk.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

W ofercie polskiego producenta znajduje się wiele urządzeń służących ochronie zdrowia. Proclean – automatyczny dezynfektor do rąk, podłączany sieciowo lub na baterię, stojący lub ścienny. Proclean Eco – mechaniczny dezynfektor do rąk, ścienny lub stojący. Proscreen – ochronne biurkowe ścianki z pleksi lub szkła hartowanego, mocowane na klemy lub wolnostojące. Prowall – stojące oraz mobilne ochronne ściany z pleksi.

Nowa seria wyrobów Edbak Proclean Eco przeznaczona jest do dezynfekcji rąk w miejscach publicznych. Dozowanie preparatu odbywa się poprzez naciśnięcie dźwigni łokciem jednej ręki. Produkty z serii Edbak Proclean Eco sprzedawane są w zestawie z płynem do dezynfekcji Valodes Soft, renomowanej marki Medisept o pojemności 0,5 l oraz 1 l. Proclen Eco dostępny jest w trzech wersjach. Zestaw Proclean Eco 1 to montowany na ścianie aplikator z płynem Medisept Soft o pojemności 0,5 litra. Proclean Eco 2 jest również montowany na ścianie i zawiera płyn Medisept o pojemności 1 litra. Proclean Eco FS to dedykowany stojak, na którym zamontować można zarówno zestaw Eco 1 jak i Eco 2.

Nowa seria idealnie sprawdzi się w obiektach użyteczności publicznej, hotelach, sklepach, biurach, galeriach handlowych, przychodniach, gabinetach lekarskich, szkołach, przedszkolach, halach produkcyjnych, na uczelniach wyższych i nie tylko.