Monacor HYB-700TEST

Monacor zaprezentował wielofunkcyjny tester okablowania do systemów AHD, TVI, CVI, SDI, CVBS oraz kamer IP.

Monacor Monacor HYB-700TEST to urządzenie bardzo intuicyjne w obsłudze, głównie za sprawą kolorowego wy-świetlacza LCD o przekątnej 7 cali, wbudowanego czytnika kart SD oraz wielojęzycznego menu. Tester może być zasilany z sieci lub z wbudowanego akumulatora litowo-polimerowe-go 7.4V. Na jego pokładzie zostało umieszczone złącze szere-gowe (RS485/RS422) przeznaczone do testowania kamer PTZ z protokołem PELCO D oraz PELCO P, gniazdo RJ45 do testo-wania kabli UTP, a także wejście i wyjście BNC, HDMI i audio na jack 3,5 mm. Producent wyposażył również HYB-700TEST w wyjście zasilania 12 V ułatwiające testowanie kamer i kon-werterów. Wytrzymała obudowa jest dodatkowo chroniona gumowym pokrowcem z uchwytem, a w zestawie otrzymasz torbę transportową z paskiem, zasilacz i kabel połączeniowy.

PROCAB TST200 Cable Tester zawiera wszystkie sto-sowane złącza audio-wideo spotykane na rynku. Dzięki temu jesteś w stanie za pomocą poręcznego urządzenia przetestować wszystkie połączenia w sprawdzanej insta-lacji. Poprawność działania pinów wyświetlana jest za po-mocą kolorowych LED-ów. W urządzenie został wbudowa-ny głośnik ułatwiający testowanie kabli. Jeśli połączenie jest poprawne, usłyszymy dźwięk, LED-y zasygnalizują nam ewentualne niepołączone piny.

Zasilane z baterii 9V urządzenie składa się z dwóch elementów – odbiornika i nadajnika. Tym samym nie musimy rozplątywać kabli, aby sprawdzić, czy działają poprawnie.

Najchętniej czytane

Edbak POK55OHF

Edbak zaprezentował nowy, zewnętrzny totem przeznaczony dla ekranów Samsung 55OHF lub 46OHF. Produkt charakteryzuje się prostotą formy oraz nietuzinkowym designem,...

Skype is Dead

Jak zaadoptować mój system pod kątem MS Teams W związku z panującym przekonaniem, że wszystko będzie działać ze wszystkim, warto...