Monacor X INTERCOME

Stworzony na bazie mikrofonu pulpitowego PAM-10 z wbudowanym wzmacniaczem, głośników AES-6 oraz AES-5 jest idealnym rozwiązaniem do recepcji, kas lub hal sprzedaży.

W obliczu panującej epidemii i zaostrzonych środków ostrożności zastosowanie systemów interkomowych znacząco poprawia bezpieczeństwo ograniczając bezpośredni kontakt. Mikrofon pulpitowy PAM-10 posiada gęsią szyję o długości 21cm, elektretową wkładkę o charakterystyce dookólnej oraz wbudowany wzmacniacz o mocy 10W RMS. Wyposażony jest w przycisk włączania mikrofonu i regulację głośności oraz złącze głośnikowe 4-16Ω. Głośnik AES-6, umieszczony po stronie kasjera posiada czarną obudowę z tworzywa sztucznego o wymiarach 80 x 75 x 45mm. Jest odporny na wilgoć dzięki solidnej membranie, której pasmo przenoszenia to 300Hz – 15kHz. W komplecie znajduje się uchwyt montażowy oraz kabel połączeniowy. Głośnik AES-5 znajdujący się po stronie klienta ma kompaktową, odporną na wilgoć, wytrzymałą obudowę. Jest zoptymalizowany pod kątem reprodukcji głosu oferując zakres częstotliwości 300Hz – 8kHz i posiada wbudowaną wkładkę mikrofonową umożliwiającą dwukierunkową komunikację. Komplet zawiera uchwyt montażowy oraz kabel połączeniowy o długości 3m.

Najchętniej czytane

DataVideo HDR-80

Oferta marki DataVideo rozszerzona została o nowy wideo rejestrator oparty na 2,5-calowym dysku twardym. DataVideo HDR-80 to nowo opracowany, podwójny, 2,5-calowy...